anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja towarów

fojcik
#8 Zapaleniec#

Cześć,

gdzie można się poskarżyć na bezczynność Allegro w zakresie sprzedaży podróbek? Mam kilka swoich ulubionych marek, które zostały opanowane przez sprzedawców, którzy sprzedają podróbki. Czytam komentarze z "Gadane" i wiem, że Allegro z tym nic nie robi. Sam wielokrotnie zgłaszałem oczywiste podróbki i ciągle nic.  
Gdzie (poza Allegro) można zgłaszać takich oszustów ?

 

Przykład z dzisiaj:

https://allegro.pl/oferta/lacoste-koszulka-t-shirt-meska-niebieska-r-l-14157380082

nawet w komentarzach ludzie piszą, że to podróbki, a gość w opisie aukcji rzuca tekstem

"ORYGINALNA KOSZULKA LACOSTE"

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@fojcik Problem towarów podrabianych istnieje - to fakt. Nie tylko na allegro ale wszędzie.

Jakie masz dowody na to, że te koszulki nie są oryginalne?

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Takie to oryginały , z Bułgarii, Turcji ...

oznacz moderatorów

fojcik
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, że opinie jakie ma ten produkt do Ciebie nie przemawiają...
Ceny nowych produktów odbiegające o 100% od cen u innych sprzedawców również ?
Fakt, że sprzedawca zapytany przeze mnie o oryginalność produktów milczy - również cię nie przekonuje.

Jakich w takim razie ci trzeba dowodów? Nie trzeba być ekspertem żeby widzieć, że to podróbki.

Jeśli chcesz, to zamówię ten produkt i wyślę do Lacoste z prośbą o potwierdzenie  - ale umówmy się, że jeśli mam rację to kupujesz mi taki oryginał. Od Lacoste. Pasuje ?

 

Problem podróbek istnieje wszędzie - to fakt.
Ale ja (i setki innych) nie widzę aby Allegro cokolwiek z tym robiło - to drugi fakt.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@fojcik próbowałeś zgłaszać do producentów albo polskich przedstawicieli marki? Oni się powinni tym bardziej przejmować niż allegro, mogą też kupić jedną sztukę, zweryfikować i dobrać się do tyłka sprzedawcy.

oznacz moderatorów

fojcik
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem. Ale wątek dotyczy bezczynności Allegro a nie producenta.

Producenci mam nadzieję, że wreszcie zaczną naciskać również i Allegro - ale Ja mam dość jawnego oszukiwania mnie i bezczynności Allegro. 

oznacz moderatorów

luk510
#9 Pomysłodawca#

Mnie tam bardziej zastawiania dlaczego sprzedawca będąc czynnym podatnikiem Vat nie wystawia Faktur. Ktoś wie jak to możliwe?

oznacz moderatorów