anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja wiadomości do Sprzedającego pod kątem zgodności z Zasadami Allegro

GrzesiekELC
#2 Obserwator#

Witam,

po wysyłce wiadomości do Sprzedającego mam komunikat:

”Sprawdzamy tę wiadomość pod kątem zgodności z naszymi zasadami”.

Jak długo trwa takie sprawdzanie?

Chciałem pilnie dogadać się ze Sprzedającym na lepszą cenę Kup Teraz i teraz muszę czekać na to sprawdzenie.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

GrzesiekELC
#2 Obserwator#

Jeżeli ktoś spotka sie z taką sytuacją, zadziała mechanizm sprawdzania to u mnie to trwało ok. 50 minut i dopiero Sprzedający otrzymał wiadomość.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@GrzesiekELC system wykrył próbę sprzedaży poza allegro, a co nie możesz pisać ? Dla komfortu i bezpieczeństwa kupujących nie wolno namawiać do sprzedaży z pominięciem allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

GrzesiekELC
#2 Obserwator#

@kostas11 Nie nie, nie proponowałem sprzedaży poza Allegro. Napisałem wiadomość do Sprzedającego czy zgodzi sie sprzedać ten towar za niższą cenę, zaproponowałem tą cenę i dodałem, że jeżeli się zgodzi to proszę o zmianę Kup Teraz na niższą cenę to kupię od ręki właśnie przez „Kup Teraz”. No i dodałem słowa: Dogadamy się? 🙂 Może to system wyłapał? 🙂 Nie wiem, wiadomość po weryfikacji poszła po 50 minutach. Pisać mogłem nomalnie, weryfikacja dotyczyła tylko tej konkretnej wiadomości. Zakończyła się pozytywnie, bo nic wbrew Zasadom Allegro nie napisałem.

W dzisiejszych czasach zresztą najbezpieczniej kupować tylko przez Allegro 🙂

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@GrzesiekELC Prawdopodobnie program źle zrozumiał twoje intencje i wyłapał z tekstu jakieś słowa kluczowe które mogą sugerować sprzedaż poza allegro .Tak się dzieje jak maszyna a nie pracownik czyta takie informacje .Można nawet dostać upomnienie za odpowiedź na pytanie klienta typu " nie sprzedaję poza allegro" bo program to może zrozumieć odwrotnie.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jest jeszcze jeden problem. Sprzedającemu nie wolno negocjować ceny w ofercie, ani proponować takiej możliwości. Być może dlatego weryfikacja trwała.

oznacz moderatorów