anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wiarygodność sprzedającego - konto zawieszone

pitcage
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich forumowiczów . Jest kolejny użytkownik o nazwie bushanna99704 który sprzedał kilkudziesięciu osobom radio w atrakcyjnej cenie. Radio niby idzie bo śledzę je na różnych portalach typu ninja postal czy 4tracking ale ma w tej chwili zawieszone konto . Czy ktoś coś o nim jest w stanie powiedzieć ? Czy ktoś coś kupił od niego i przesyłka dotarła do kupujących?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pitcage Najlepiej będzie jak założyć dyskusję. Doradca będzie mógł udzielić Ci pomocy z zamówieniem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak ma konto zawieszone to otwórz dyskusję, nie wiadomo czy przesyłka dojdzie: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

pitcage
#8 Zapaleniec#

Wiem jak założyć dyskusję ale chodzi mi o to czy ktoś coś kupił u niego i czy umoczył czy przesyłke dostał bo może właśnie przesyłki od niego nie dochodzą a droga śledzenie jest podawana innej przesyłki do kogoś innego lub w ogóle z kosmosu i na pewno nie dojdzie wtedy od razu zakładam dyskusje oczywiście . Na razie droga śledzenia jest i jest to numer przesyłki która widnieje na alllegro. Tylko dlaczego konto zostało zawieszone?....

oznacz moderatorów