anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy jest mozliwosc otworzenia zamknietej przez pomyłkę syskusji?

MYCHA895
#1 Nowicjusz#

Witam. 

Otworzylam ostatnio dyskusje bo kupilam. 2 przedmioty po 50szt. Jednego sprzedawca nie miał na stanie - koniec końców oddał mi dzis pieniądze. W pospiechu i nerwach kliknęłam zamkniecie dyakusji. Po chwili zorientowalam się, ze popelnilam błąd bo to nie byl jedyny problem z zakupami.

 

Generalnie drugiego produktu nadal nie otrzymałam (miał byc na 9 sierpnia u mnie). Sprzedawca obiecal wyslac wczoraj, ale dzisiaj tez nie nadał nadal paczki. 

Chodzi o 50szt słoików z aukcji 12132155294

 

Co ja mam teraz zrobić? nie mam Ani kasy ani słoików. A sprzedawca tylko zapewnia, że wysle i nie dotrzymuje slowa. 10kg owocow na przetwory pójdzie do kosza i jestem stratna bo gdyby nie zapewniał, ze nada paczkę jeszcze wczoraj to kupilabym słoiki stacjonarnie. Teraz juz nie ma takiej możliwości. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MYCHA895 poprosiłam o pomoc w tej sprawie. Nie martw się, pomożemy! Najprawdopodobniej otrzymasz od nas wiadomość e-mail w tej sprawie. Czy poinformowałaś sprzedającego, że rezygnujesz również z tej oferty? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze jest możesz napisać tu a pomogą z tym problemem i nawet mogą otworzyć dyskusje: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MYCHA895 wracam z aktualizacją w tej sprawie. Wysłaliśmy upomnienie do sprzedającego jeśli do środy nie otrzymasz zwrotu na kwotę 139,99 zł za ten drugi zestaw słoików, prześlij nam proszę informację w sprawie nr 25462628. 
Wiadomość Doradcy jaką otrzymałaś dotyczy właśnie tegpo drugiego zestawu (z oferty nr 12132155294). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów