anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak rozłączyć przedmioty które połączyły się w jedno zamówienie ?

milprze
#2 Obserwator#

Witam jak rozłączyć przedmioty które połączyły się w jedno zamówienie ?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

milprze
#2 Obserwator#

Chodzi dokładnie o to, że mam 8 przedmiotów wylicytowanych i każdy oznaczony smart a podlicza mi koszty wysyłki a powinna być wysyłka za darmo w smarcie . Możliwe, że któryś z przedmiotów robi problem, ale jakbym rozłączył je to bym opłacił każdy z osobna i wtedy najwyżej za jeden przedmiot wysyłka by wyszła bo nie przekroczona kwota dla smarta była w jednym zakupie.

 

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

tak dla jasności zapytam

wszystkie 8 przedmiotów jest od jednego sprzedawcy?

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

Tak

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@milprze połączonych nie da się rozłączyć.

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

Czyli teraz muszę opłacić wysyłkę podliczoną na wszystkie przedmioty chociaż mam Smarta ?

 

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

jeśli masz w zamówieniu chociaż jeden przedmiot z inna wysyłką (nie klasyfikujący się do smarta) to nie przeskoczysz tego. 

 

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

No właśnie wszystkie są smart, tylko jeden za mniej niż 45zł , na logikę to powinno podliczyć tylko jeden koszt wysyłki .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Nie ma takiej możliwości, nie rozłaczysz ofert 

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@Agent555 "Nie ma takiej możliwości, nie rozłaczysz ofert "

Ale można to obejść. Można opłacić tylko niektóre, bądź wręcz opłacić tylko jeden z połączonych zakupów. Powtarzając manewr można opłacić każdy zakup z osobna bądź w kilku grupach.

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

cos musi się nie zgadzać, próbowałeś wszystko dodać do koszyka jeszcze raz?
może masz w koszyku za mało zł 

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

No właśnie to są wygrane licytacje nie zakup przez koszyk .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Spróbuj przy zakupie po lewej stronie zaznaczyć kwadracik , jak się nie mylę to powinna być opcja rozłącz zakupy 

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

Niestety nie ma takiej opcji, obsługa allegro też mi właśnie odpisała, że nie ma technicznie takiej możliwości. Za każdym razem jak do nich pisałem to oni nic nie mogą, nic się nie da , system taki jest. Taki mamy klimat ... Trudno chyba trzeba będzie zapłacić, ale szkoda bo powinno być 0 za wysyłkę a trzeba dopłacić koło 120zł .

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

 

@Biale_Stokrotki "jeśli masz w zamówieniu chociaż jeden przedmiot z inna wysyłką (nie klasyfikujący się do smarta) to nie przeskoczysz tego. "

 

A właśnie że przeskoczysz. Można opłacić tylko niektóre, bądź wręcz opłacić tylko jeden z połączonych zakupów. Powtarzając manewr można opłacić każdy zakup z osobna bądź w kilku grupach.

oznacz moderatorów

Biale_Stokrotki
#11 Animator#

O widzisz, ciekawe 🤔 z chęcia dowiem sie jak 🙂

Kiedyś byłam w podobnej sytuacji jako kupujący i nie udało mi się tego zrobić. 

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@milprze "Czyli teraz muszę opłacić wysyłkę podliczoną na wszystkie przedmioty chociaż mam Smarta ?"

Nie musisz. Można opłacić tylko niektóre, bądź wręcz opłacić tylko jeden z połączonych zakupów. Powtarzając manewr można opłacić każdy zakup z osobno bądź w kilku grupach.

oznacz moderatorów

milprze
#2 Obserwator#

Jak możesz to podpowiedz jak to zrobić bo ja nie mam pomysłu.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taaa to nagroda od allegro za duże zakupy. Też się kiedyś na to złapałam. Limit kosztów wysyłki w smarcie to maksymalnie 100zł. Jak np weźmiesz 10 rzeczy paczkomatem to jest ok. Jak weźmiesz 9tą to pojawia się koszt wysyłki. Baaa dodam, że do tego nie masz darmowego zwrotu jeśli zdecydujesz się zapłacić. Tu pewnie była jakaś droższa metoda dostawy np kurier. 

Jedyne co możesz to np poprosić sprzedawcę, zeby Ci to wystawił jeszcze w raz w opcji Kup Teraz za wylitowaną kwotę. Allegro umywa rączki od tego...

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@Client:44052296 "połączonych nie da się rozłączyć."

Niby tak. Ale można opłacić tylko niektóre, bądź wręcz opłacić tylko jeden. Powtarzając manewr można opłacić każdy zakup z osobno bądź w kilku grupach.

oznacz moderatorów