anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, kupiłam przeterminowany kosmetyk na allegro lokalnie

Client:44745750
#8 Zapaleniec#

Witam kupiłam na allegro lokalnie przeterminowany kosmetyk i chyba używany a w opisie było że miał być nowy ale sprzedawca zasłania się tym, że nie jest przedsiębiorcą i nie chce zgodzić się na zwrot 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:44745750 no i ma rację, a Ty nie zwracaj tylko reklamuj, najlepiej w dyskusji to musi rozpatrzyć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44745750 Ale reklamację musi rozpatrzyć i jak jest taki "mądry" to otwórz mu dyskusję i tam opisz problem, masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:44745750
#8 Zapaleniec#

On śmieje mi się w twarz mi mówi że ma zdjęcia jak pakuje krem do wysyłki w pudełku producenta i folii zabezpieczającej a ja skoro otworzyłam krem i zerwałam folie to nic dziwnego że krem jest używany ale on go teraz w takim stanie nie przyjmie i nie wiem czy dyskusja na allegro coś da skoro on jest osobą fizyczną a ja krem otworzyłam 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:44745750  To dobrze że nie przyjmie, nie będzie kłopotów ze zwracaniem.

Tak jak radzili koledzy,  zakładasz dyskusję, domagasz się zwrotu wpłaty, zrób jakieś foto kremu z widoczną datą wazności  i pokaż w dyskusji.

Sprzedający ma prawo uznać reklamację bez odsyłania kremu i powinien zwrócić całą wpłatę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przedmiotów których na odległość nie jesteśmy pewni że będą tymi jakie oczekujemy lepiej nie kupować od prywatnych handlarzy tylko od sklepów które prowadzą zarejestrowaną działalność . Sprzedawca prywatny nie musi przyjmować zwrotów i wielu to wykorzystuje wciskając podróbki ,rzeczy używane lub po terminie.

oznacz moderatorów