anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, Kupione przez allegro lokanie, paczka dotarła do paczkomatu ale nie było żadnych powiadomien

gorale11
#1 Nowicjusz#

Jak w tytule. Paczka wrocila do nadawcy  nie bylo zadnych powiadomien. Czy to normalne? Musialem zapłacić za ponowne wysłanie paczki. Od kogo żądac zwrotu dodatkowych kosztów? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Ale nie było powiadomień od przewoźnika?

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie kłam, przewoźnik wysyła maila i sms, poszukaj w skrzynce e-mail, może w spamie, jeśli miałaś kiedykolwiek aplikację InPost zainstalowaną na powiązany numer to nie dostaniesz sms,

Jeśli nie otrzymałaś powiadomienia ani od Allegro Ani od przewoźnika to po prostu podałaś błędny/stary/nieaktualny adres e-mail.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Aktualny status paczki sprawdzisz na stronie przewoźnika lub w aplikacji InPost. Jeśli chcesz, możesz udostępnić numer przesyłki kupującemu. czyli u sprzedajacego powinien Ci udostępnić.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Hej @LEW433 InPost miał ostatnio jakiś **piiip**-up z powiadomieniami, więc klient mógł nie otrzymać.

@gorale11 taka moja dobra rada - zawsze monitoruj przesyłki na stronie przewoźnika i jeśli widzisz, że po 24 godzinach klient nie odebrał napisz wiadomość z przypomnieniem - taką bez bufonady, żeby klient poczuł, że zależy Ci na tym, aby przesyłka jak najszybciej trafiła w jego ręce. Ja wysyłam sms z emotkami i zawsze działa - czasami ludzie są tak zajechani, że nie pamiętają o przesyłkach...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@gorale11 podałeś poprawnego maila, sprawdzałeś pocztę ? podałeś poprawny telefon ? nie miałeś zainstalowanej aplikacji i nie odinstalowałeś jej ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów