anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam,otrzymalem dotacje z PUP i po zrobieniu zakupów musze przedstawić do rozliczenia rachunek od s

ggda26
#7 Wielbiciel#

Witam,otrzymalem dotacje z PUP i po zrobieniu zakupów musze przedstawić do rozliczenia rachunek od sprzedawcy i odpowiadające mu potwierdzenie przelewu z konta bankowego,a tam sa dane PAYU i w opisie kod literowocyfrowy.PUP uprzedził mnie że te dane z rachunku i przelewu muszą sie zgadzać. Proszę o pomoc jak to rozwiązać, mam 20 000zł do wydania,a chcialbym na allegro kupować .Pozdrawiam GG

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ggda26 Cześć. Na fakturze od Sprzedającego i na przelewie będą inne dane, bo przelew jest realizowany przez Allegro Finanse i przez Operatora płatności, na saldo Sprzedawcy, nie bezpośrednio na jego rachunek bankowy.
Generalnie potwierdzenie przelewu, na którym nie ma numeru konta Sprzedawcy nie powinno stanowić problemu w rozliczeniach. Jeśli będziesz potrzebował, to możemy mejlowo potwierdzać, że dany zakup został przez Ciebie zrealizowany na Allegro u tego Sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@ggda26  ja bym po prostu napisal do sprzedawcy i poprosił o udostepnienie przelewu bezpośrednio na konto sprzedającego ( które będzie widoczne na FV).

Wówczas dane do zapłaty oraz zakupu będą identyczne.

W takim przypadku nie skorzystasz jednak z usługi smart i bedziesz musiał pokrywac koszt przesyłek.

No i należaloby kupowac od wiarygodnego sprzedającego.

Innym sposobem jest zamawianie za pobraniem i platnośc gotówką przy odbiorze. Tylko nie wiem czy tak można przy dotacjach.

Mi sie wydaje że wówczas powinno być ok lecz musiałbys to jeszcze skonsultowac z doradcą PUP

oznacz moderatorów