anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wprowadzamy Gwarancję najniższej ceny - u nas kupisz najtaniej

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, porównując ceny w wybranych sklepach internetowych

Od 05.04 przeglądając produkty na Allegro zobaczycie oferty oznaczone Gwarancją najniższej ceny. Jeśli kupicie produkt z tym oznaczeniem, a w ciągu 72 godzin znajdziecie go taniej w innym sklepie internetowym z tej listy, zgłoście się do nas przez formularz, który znajdziecie w Moje Zakupy – zwrócimy Wam różnicę w formie kuponu rabatowego. Możecie otrzymać kupony o łącznej wartości maksymalnie 200 zł (jednorazowo oraz w ciągu całej akcji). Kupon będziecie mogli wykorzystać podczas dowolnych zakupów na Allegro. 

w_kiwi_0-1681208939076.png

 

W czasie trwania akcji co najmniej raz dziennie sprawdzimy ceny produktów w innych sklepach internetowych, aby zaproponować Wam zakupy w najniższych cenach.

Przy porównywaniu cen nie bierzemy pod uwagę:

  • kosztów dostawy
  • rabatów naliczanych przy zakupie zestawu
  • voucherów
  • promocji w formie cashback, w których po zakupie można dostać częściowy zwrot pieniędzy (na przykład: kup produkt objęty promocją i zyskaj do 500 zł premii).

Nie uwzględniamy też produktów używanych, nieoryginalnych, uszkodzonych, outletowych, licytowanych i powystawowych.

Jak zgłosić produkt w niższej cenie niż oferowana w Allegro?

Jeśli w ciągu 72 godzin od zakupu oferty z oznaczeniem Gwarancja najniższej ceny zauważycie ten sam produkt w niższej cenie w jednym z wymienionych sklepów, zgłoście nam tańszą ofertę przez Moje Zakupy → Szczegóły Zakupu —> Gwarancja Najniższej Ceny “Zgłoś” formularz.

Zweryfikujemy zgłoszenie, sprawdzając:

  • czy znaleziona oferta spełnia warunki akcji – czyli pochodzi z jednego z wymienionych sklepów, nie uwzględnia kosztów dostawy, a wysokość ceny nie została obniżona przez kartę podarunkową, monety, kupony, kody zniżkowe (wynikające z programów lojalnościowych) akcje promocyjne typu “cashback” (w których po zakupie można dostać częściowy zwrot pieniędzy) lub zakup w zestawie
  • Po weryfikacji wyślemy mejla z jej wynikiem. Jeśli znaleziona oferta okaże się tańsza, sprawdzimy jeszcze, czy w ciągu 14 dni po zakupie nie zwrócicie zgłaszanego produktu lub czy Wasze konta nie zostały zablokowane.

Maksymalnie 30 dni po zakończeniu danej edycji akcji dostaniecie kupon o odpowiedniej wartości. Znajdziecie go w zakładce Twoje kupony na swoim koncie, a także w mailu od nas.

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi Dobrze wiedzieć w stosunku do kogo się pozycjonujecie.... ale są setki ( tysiące?) innych sklepów....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash tylko co z tego, że są? Żaden automat nie porówna cen w setkach sklepów internetowych a zdecydowana większość klientów i tak nie sprawdza cen w mało znanych sklepach internetowych.

Fajna akcja, zobaczymy ile takich ofert będzie z tym oznaczeniem. Jeden ze sklepów internetowych z AGD miał taką gwarancje (może nadal ma) i przez jakiś czas jak tam kupowałem to rzeczywiście nigdzie taniej nie było.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ares_ widac że nastawili się na elektronikę czy opony...ale już np z rzeczami do domu / łazienki / kuchni to takich sklepów które mają taniej jest mnóstwo...

Widzą i wiedzą że są jednym z najdroższych sklepów na rynku, stąd ta akcja...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash na rynku nie ma i nigdy nie będzie "najtańszego sklepu", wszystko zależy od aktualnych promocji, kategorii, sezonowości itp. Rzeczy do domu to głównie drobnica i dużo sprzedawców ma swoje marki lub samodzielnie importuje towar, czegoś takiego nie opłaca się porównywać i promować. Z elektroniką jest najłatwiej, identyczne produkty mają różne sklepy i łatwo można sprawdzić ceny.

W tamtym roku kupowałem sporo rzeczy do nowego mieszkania. 90% zakupów ostatecznie zrobiłem na Allegro bo jednak tu była najtaniej. Porównywałem oferty tych samych sprzedawców na różnych portalach i w ich sklepach internetowych i naprawdę sporadycznie zdarzało się, że gdzieś było taniej (licząc z kosztami dostawy).

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ares_ Ja też kupowałem, i miałem zupełnie odwrotne doświadczenie niż ty

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash i bardzo dobrze 🙂 im więcej osób będzie miało takie odczucia jak Ty tym lepiej dla nas wszystkich

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zawsze da się tak porównać wystarczy np: inna naklejka i????🤔

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oj tak też tam kupowałam i jak coś mieli to zawsze było najtaniej. Ale OO dba o jakość, allegro tylko o ilość. Ludzie z porównywarek korzystają i znajdą tańsze.  A z jakością tutejszej obsługi to będzie znowu jakaś masakra. No nic trzeba kupić zapas popcornu i można obserwować przedstawienie. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Znalazłem taniej https://allegro.pl/oferta/pila-lancuchowa-akumulatorowa-pilarka-6cal-2x-aku-12138778009 na allegro 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Sami sobie piłują gałąź na której siedzą .

oznacz moderatorów

xpx
#8 Zapaleniec#

Chciałem podać link do tańszej oferty ale oczywiście na allegro do wyboru tylko kilka sklepów XD. Po prawie dwudziestu latach chyba już nic mnie nie zdziwi XD

oznacz moderatorów

zdunek_11
#8 Zapaleniec#

Gwarancja najniższej ceny z gwarancją maksymalnej prowizji od sprzedających. 

oznacz moderatorów

Marcin_Daniec
#8 Zapaleniec#

Zdarzyło mi się dwukrotnie kupić produkt z "Gwarancją najniższej ceny". W obu przypadkach transakcja anulowana, bo towar tajemniczo uległ zniszczeniu przy pakowaniu. Dodajcie w pakiecie "Gwarancję wysyłki", a najlepiej od razu "Gwarancję wysyłki pełnowartościowego towaru z oferty".

oznacz moderatorów

Client:74553199
#4 Eksplorator#

Mam tę opcję gdzieś. To przywróćcie, a nie jakieś bzdurne gwarancje.

Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku? 

oznacz moderatorów

ajateleti
#8 Zapaleniec#

Czyli jak znajdę tańszą ofertę na Allegro to różnicy nie dostanę? 

Screenshot_20231011_142903_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie dostaniesz.

oznacz moderatorów

ajateleti
#8 Zapaleniec#

No tooooo zajefajna gwarancja 🤣

oznacz moderatorów

drobok
#10 Popularyzator#

Weź poprawkę że to najtańsza cena na liście sprzedawców - jeśli znajdziesz gdzieś taniej a tego sprzedawcy nie ma na liście to też nie dostaniesz różnicy. Generalnie nie ma co na to patrzeć.

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

To nie oczekiwania, a tłumaczenie się na spam w skrzynce. W opcjach powiadomień nie da się  tego odhaczyć. Następna żenada.

oznacz moderatorów