anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałem licytację, po czym została wznowiona i ktoś mnie przebił, jak to się stało?

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Witam, wygrałem licytacje, widnieje cały czas w zakładce licytacje a po kilku godzinach licytacja została wznowiona na 24 godziny, nie brałem już udziału i zostałem przelicytowany. Licytacja zakończona, u mnie dalej widnieje w zakładce licytuję. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:23415535 Czasem Allegro przedłuża oferty, także licytacje, gdy pojawi się jakiś błąd techniczny. Jeśli to było Allegro Lokalnie, licytacje są przedłużane o 5 minut, gdy ktoś zalicytuje w ostatniej minucie. Gdzie licytowałeś? Na zwykłym Allegro, czy Lokalnie?

oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Na zwykłym allegro. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Może tu coś Ci się wyjaśni:

Czym różni się licytacja na Allegro Lokalnie od licytacji na Allegro

Allegro Lokalnie
Allegro
Licytujesz samodzielnie, bez automatycznego systemu. Podana przez Ciebie kwota jest od razu widoczna w licytacji, także dla innych.
Wpisujesz maksymalną kwotę, jaką możesz zapłacić. Jeśli pojawią się inni licytujący, system będzie automatycznie licytować za Ciebie.
Sprzedający nie może dodać opcji kup teraz do licytacji.
Sprzedający może dodać opcję kup teraz do licytacji i umożliwić natychmiastowy zakup za ustaloną kwotę.
Nie ma ceny minimalnej. Jest nią cena wywoławcza.
Sprzedający może ustawić cenę minimalną.
Ogłoszenie podbijasz o konkretne kwoty, minimum 1 zł.
Oferty są podbijane automatycznie, o kwotę postąpienia.
Nie możesz wycofać się z licytacji.
Możesz wycofać swoją ofertę, jeśli sprzedający się na to zgodzi.
Przystąpienie do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund przedłuża ją o dodatkowe 5 minut.
Brak takiej opcji.
oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Na zwykłym allegro i nie widziałem komunikatu o cenie minimalnej. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:23415535 czy możesz podać numer oferty, w której licytowałeś? Sprawdzę to dla Ciebie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję, nr oferty: 11322518064. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:23415535 Takie wydłużenia ofert są zwykle tylko w przypadku jakiejś awarii lub przerwy na konserwację w serwisie i trzeba się do tego przyzwyczaić bo to potrafi się często powtarzać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:23415535 dziękuję! Dopytuję o to i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:23415535 otrzymałam potwierdzenie, że wystąpił problem techniczny w czasie, gdy miała się zakończyć, a w takim przypadku licytacja jest przedłużana automatycznie o 24 godziny, tak jak podpowiedał @kolekcjoner608
Przykro mi, że z tego powodu nie udało Ci się wygrać licytowanego przedmiotu i przepraszam Cię za utrudnienia! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, nie mam pretensji do Ciebie ale taka sytuacja to śmiech na sali, w dzisiejszych czasach to jest nieprofesjonalne a wręcz niedopuszczalne, jaki problem żeby uznać zwycięstwo tego, który wygrał licytacje w planowanym zakończeniu tejże licytacji. Sprawa wyjaśniona ale niesmak pozostał. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Client:23415535 masz rację

tym bardziej, że tak się dzieje od wielu lat i problem nie został do tej pory rozwiązany

Nie otrzymałeś nawet od allegro automatycznej informacji, że w czasie jak wygrywałeś aukcje system miał awarię

i twoja wygrana będzie anluowana

@la_nika gdzie w regulaminie allegro jest opisany taki algorytm działania?

 

oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, zgadza się a najlepsze, że licytacja wystawiona na nowo. 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:23415535 Tak samo może tutaj przyjść niezadowolony klient, który nie mógł zalicytować w ostatniej chwili, bo był błąd techniczny i mówić tak samo jak ty. 🙂

oznacz moderatorów

Client:23415535
#8 Zapaleniec#

Kompletnie nie widzę związku z moją sytuacją. 

oznacz moderatorów