anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypełniłam formularz usunięcia konta na złym koncie.. Da się to odwrócić?

Client:121481089
#8 Zapaleniec#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Obecne konto z którego piszę zostało założone dzisiaj, gdyż nie mogę zalogować się na stare konto. Chcę to konto zatrzymać i na nim dokonywać swoich zakupów. Zatwierdziłam jednak niechcący formularz usunięcia konta dla tego właśnie konta, co chciałabym odwrócić. Druga sprawa, czy allegro może na moją prośbę usunąć konto do którego nie mogę się zalogować? Na tym koncie mam 2 etapową weryfikację której nie mogę przejść, gdyż nie posiadam już starego numeru telefonu od przeszło trzech lat... chciałabym móc usunąć stare konto i przypisać swój email do nowego konta które dzisiaj utworzyłam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Masz tam w formularzu albo na koncie czy chcesz zrezygnować z usunięcia konta, sprawdź- na pewno jest takie coś.

oznacz moderatorów

Client:121481089
#8 Zapaleniec#

W formularzu właśnie nic takiego nie było, tylko potwierdzenie że za 60 dni konto będzie unieważnione, na koncie też szukałam ale pogrzebię jeszcze trochę

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:121481089
#8 Zapaleniec#

Niestety nie udało mi się nic znaleźć poza właśnie ową formą kontaktową. Już do nich napisałam:)

oznacz moderatorów