anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiony przedmiot dla WOŚP

shiraja
#8 Zapaleniec#

Wystawiłam przedmiot (ceramiczną misę ) na licytację WOŚP.

Na swoim koncie allegro nigdzie nie umiałam znaleźć odnośnika do wystawionej licytacji.

Wchodziłam więc na licytację WOŚP i znajdowałam ją wpisując nazwę (misa marmurkowa).

Licytowały dwie osoby.

Od kilku dni wpisując nazwę przedmiotu wyszukiwarka nic nie znajduje.

Nie wiem czy ktoś kupił, czy usunięto przedmiot. W całym moim allegro nie umiem znaleźć takiej informacji.

Jak to wyszukać ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A za jakiego konta była wystawiona? j

oznacz moderatorów

shiraja
#8 Zapaleniec#

Z konta Shiraja . Weszłam w zakładkę wośp potem dodaj przedmiot. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to nie widzę! ale jakby się sprzedało i było opłacone to powinnaś widzieć tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?sellerId=7167996&dateFrom=2023-1...

oznacz moderatorów

shiraja
#8 Zapaleniec#

Znalazłam w zakładce sprzedaż potem obsługa zamówień i zamówienia. Ale musiałam nagrzebać żeby trafić. Nigdzie nic mi nie wyświetliło info że produkt się sprzedał . 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@shiraja Misa została już sprzedana 17 stycznia (numer zamówienia ee74d5b0-b566-11ee-a996-4fab5daf385f).  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

shiraja
#8 Zapaleniec#

W końcu znalazłam , ale dopiero z pozycji komputera. Nigdzie nic nie wyswietlało że przedmiot się sprzedał. Dobrze że tutaj zapytałam. Na wysyłkę był czas do piątku . Mam nadzieję że nic to nie robi, jak wyślę jutro . Zaraz też napiszę do kupującej. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

shiraja
#8 Zapaleniec#

Poprzez aplikację nie idzie znaleźć . W lokalnej sprzedaży nic nie ma. Znalazłam z pozycji komputera, ale też nie było łatwo. Jakoś inaczej powinno być to rozwiązane . 

oznacz moderatorów