anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka choinek po świętach?

aniaoho
#7 Wielbiciel#

Przeglądałam oferty choinek i ozdób świątecznych i większość jest z dostawą dopiero po świętach. Przecież to jest bez sensu.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

az1rael
#21 Demiurg#

Po 1 allegro zmieniło terminy dostaw przewidywanych na po świętach

Po 2 liczy się deklaracja sprzedającego z oferty a nie przewidywany czas dostawy z algorytmu allegro zakładka dostawa się kłania

Po 3 jest środa a przed świętami sprzedawcy mają 300-400% zamówień niż normalnie i kurierzy już nie wyrabiają, więc zapytałbym sprzedawcy czy da radę mi wysłać towar by był na święta

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@aniaoho  po prostu napisz do sprzedającego i zapytaj o szanse dostawy przed świetami

@az1rael  nawet jeśłi sprzedawca da rade wysłać to nie wiadomo czy przewoźnik zdaży. Inpost niby gwarantuje że paczki nadane do jutra do 13 dotra przed świętami lecz gwarancja gwarancją a życie życiem. Wczoraj dopiero część klientów odebrała nasze paczki kupione 14 i 15 grudnia wiec tak naprawde to jeśłi kupujacy pyta czy przed świętami otrzyma paczke kupiona dziś to ja osobiście tylko potwierdzam że my ją dzis wyślemy natomiast nie możemy ręczyć za przewoźnika.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Dlatego napisałem że kurierzy już nie wyrabiają noe napisałem że dojdzie

oznacz moderatorów