anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowali mi konto bezterminowo tzn. dozywotnio

Client:101128672
#7 Wielbiciel#
  • zablokowali mi konto bezterminowo tzn.dożywotnio to są jakieś **piiip**yzmy Allegro i nie masz żadnych praw w Allegro działają sądy kapturowe nawet przestępcy są skazywani w stosunku do winy a Allegro blokuje konto bez względu jaka jest twoja wina a sami nie znają regulaminu to są ludzie zatrudnieni z łapanki którzy nie mają wykształcenia prawniczego i myślą że są bogami w tej firmie dlatego podejmują tak drastyczne kary nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania na cztery osoby tylko jedna kobieta odpowiedziała konkretnie reszta tam zatrudnionych nie zna regulaminu nie kupuję na Allegro choć dość sporo korzystałem z ich usług tracą na tym sprzedawcy no i Allegro ale mają to gdzieś nie liczą się z ludźmi tylko wkurza mnie to że zablokowali mi konto a bez przerwy przysyłają mi oferty zakupu czy to są mądrzy ludzie mam wątpliwości 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Zapewne powód jakiś był. Przedstawili argumentację?

Dział bezpieczeństwa jest tworem z którym się nie dyskutuje.

Co się stało z interpunkcją?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Monika__L pewnie wkurw zjadł interpunkcję 😆

oznacz moderatorów

Client:101128672
#7 Wielbiciel#

Bo nawsadzałem osobie która mnie obrażała i nie tylko mnie każdego kto wystawił jej negatywa a ta poskarżyła się do Allegro a ci zrobili mi blokadę jaki to dział bezpieczeństwa ile chamskich wypowiedzi jest na internecie publikowanych ja tego nie popieram ale Allegro nie wzięła pod uwagę tego że osoba ta obraża wszystkich którzy wystawili jej negatywa choć mają dostęp do jej wpisów ale nie zwrócili się do Allegro więc oni nie reagują i tak to wygląda 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a skąd wiesz kogo obraża?

oznacz moderatorów

Client:101128672
#7 Wielbiciel#

Każdemu od kogo kupujesz masz prawo wystawić opinie i masz dostęp do ich treści jakie wystawili kupujący 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tekstu opinii nie znamy ale musiałeś grubo pojechać że dostałeś od razu "dożywocie" . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupującemu zablokowali konto? Dawaj nick, teraz nie usuną.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

może kupujący bywał też  w roli sprzedającego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przykra sprawa a dlaczego tak cie potraktowali, jaki powód?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Jest czas matur i egzaminów ósmoklasisty.

Wysłali Cię do szkoły ? 🤣

 

oznacz moderatorów