anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto, czy jest szansa na a odblokowanie?

wpadampolans
#7 Wielbiciel#

Witam. Moje konto zostało zablokowane, żekomo z powodu powiązania z innym kontem tylko, że nic mi nie wiadomo kto to jest i czyje to konto tym bardziej, nie miałem doczynienia z tamtym użytkownikiem. Czy można to jakoś wyjaśnić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wpadampolans
#7 Wielbiciel#

Konto zablokowane, ale spamu to przychodzi od groma żeby nie użyć mocniejszych słów, po co ten spam jak i tak nie mogę nic kupić?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Ooo najgorszy wariant pt bo ktos sie logowal z tego samego ip co ty a ma bana na swoje konto to tobie też wrąbiemy czyli szukaj właściciela powiązanego konta ch..j wi gdzie a jak nie znajdziesz to nie zdejmiemy 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wpadampolans doradca wyjaśnił Ci, co musisz zrobić, aby konto zostało odblokowane w sprawie o numerze 32733808. Sugeruję, abyś nie tworzył nowych zgłoszeń, ponieważ to niczego nie przyśpieszy, a tworzy dodatkowe zamieszanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wpadampolans
#7 Wielbiciel#

No tak wyjaśnił, że ma się wyjaśnić sparwa na tym drugim koncie tylko jest mały problem, bo ja nikomu swojego konta nie udostępniłem ani nie miałem doczynienia z tamtym użytkownikiem i to jest dla mnie nie zrozumiałe, jedynie co to mogę podejrzewać włamanie na konto, którego nie zauważyłem. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Czyli masz klasyczny przyklad **piiip**yzmu pod tytulem udowodnij ze nie jestes wielbladem, ty masz wiedziec np ze kuzyn jak cie odwiedzal nie uzywal twojego routera wifi i nie logowal sie na swoje konto z kibla w twoim domu. 

oznacz moderatorów