anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane konto

Client:77863563
#7 Wielbiciel#

Od prawie miesiąca mam zablokowane konto!!! Bo niby mam powiązanie z kontem na które nałożone są sankcje!!! Konto jest mojej szefowej na którym pracowałam....A ci z działu niby bezpieczeństwa nawet konkretnie nie umieją odpowiedzieć czemu mi zablokowali konto!!! Szefowa mówi że się z nimi dogadała a do nich dalej nie dociera.... co ja niby mam zrobić! Za szefową odpowiadać mam czy co! 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie zrobisz na forum, moderacja nie podejmie tematu, odeślą do działu bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

Client:77863563
#7 Wielbiciel#

A dział bezpieczeństwa ma to gdzieś.  Nie wiem czy tam ktoś w ogóle czyta e-maile czy odpisują z automatu.  Mam wrażenie że pisze z niezbyt rozgarniętymi osobami 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wielu ma podobne wrażenia.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:77863563 Niestety tak działa Allegro, nie jesteś pierwsza którą to spotkało.  Pomyśl czy  szefowa nie  dogadała się przypadkiem twoim kosztem

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Client:77863563 Twoje konto jest na osobę prywatną? Zasuwaj do rzecznika praw konsumenta. Zalogowanie się z tego samego IP, to żadna podstawa do blokady konta z tytułu tzw. "powiązań". A oni tylko na takiej podstawie blokują.

Jak masz kawałek do miejskiego/powiatowego rzecznika praw konsumenta, to skontaktuj się z jego biurem mailowo.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Allegro niestety stosuje odpowiedzialność zbiorową. 

A co do powiązania kont, to czasem wystarczy się z kimś minąć na ulicy, aby uznali to za powiązanie (geolokalizacja w aplikacji). Dział bezpieczeństwa to państwo w państwie blokują, kogo chcą i nie muszą się z tego tłumaczyć. 

A i jeszcze najlepiej przestrzegać kilku zasad.
- Logujesz się tylko w domu
- Nie używać aplikacji w sieci mobilnej
- Nie udostępniać nikomu swojego kompa (to najważniejsze).
- Nie korzystać z publicznych WiFi do logowania na Allegro
- Nie korzystać z VPN-ów.
- Nie sprawdzać cen na Allegro będąc np. w sklepie stacjonarnym.

ps. Nawet wyrok sądu nie gwarantuje odblokowania konta.

oznacz moderatorów