anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zablokowane konto

Masin1990
#1 Nowicjusz#

Witam,

Moje konto zostało zablokowane z powodu zadłuzenia na koncie powiazanym. Mam Allegro od 13 lat i nigdy w zyciu nie miałem zadnego powiazanego konta. Mozecie mi pomóc ustalic :

1. Gdzie sie to sprawdza.

2. jaka jest kwota zadłuzenia

Chce zrobic zakupy i od kilku dni otrzymuje odpowiedz od allegro - prosimy o uregulowanie zadłuzenia na koncie powiazanym - juz nie mam pomysłu co dalej

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@Masin1990 Może ktoś z rodziny ma konto zarejestrowane pod tym samym adresem i ma zaległości wobec allegro.
Popytaj.

oznacz moderatorów

Masin1990
#1 Nowicjusz#

pytałem kilka razy - otrzymałem taka odpowiedz:

"Celem odblokowania konta prosimy o wyjasnienie sankcji na koncie powiazanym leszek_ke8"

moze ktos pomoze co mam zrobic

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Poszukać właściciela konta leszek_ke8... i wyjaśnić o co chodzi.
Znasz jakiegoś Leszka? Rodzina, współlokator itp itd?

komisbell_0-1708437586860.png

 



Nic innego nie poradzisz. Dział bezpieczeństwa jest wyjątkowo uparty

oznacz moderatorów

Masin1990
#1 Nowicjusz#

jak wpisałem Masin1990 na moim mailu to znalazłem mnóstwo wiadomosci dotyczących mojego konta. jak wpisałem leszek_ke8 to nic. Wiec jakby ktos załozył konto na mojego maila to cos bym miał. nie wiem co dalej robic to jakas potrażka  🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Popytaj rodzinę, współlokatorów itp.

Możesz spróbować napisać do tego leszka przez centrum wiadomości - widać, że się loguje więc powinien odczytać wiadomość.
Może uda się coś ustalić.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Allegro przynajmniej poinformować w jaki sposób zostało powiązane tamto konto. Ale oni oczywiście odmówią zasłaniając się "bezpieczeństwem". Istny Franz Kafka.

oznacz moderatorów