anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowanie konta na Allegro po 15 latach użytkowania

maxivictoria
#1 Nowicjusz#

Konto mam od ponad 15 lat i niego korzystam ,czasami coś sprzedaję a bardziej służy mi do zakupów.

Kilka dni temu konto zostało mi zablokowane po wystawieniu przedmiotu do sprzedaży

otrzymałam taką wiadomość

...."zawiesiliśmy Pani konto w związku z koniecznością dodatkowej weryfikacji podyktowanej względami bezpieczeństwa. Podstawą do blokady konta oraz poniższej prośby o dodatkowe dokumenty jest art. 2.12 Regulaminu Allegro."

dodam w tym miejscu , że adres na allegro mam aktualny ,telefon aktualny i adres e-mail aktualny w danych allegro i konta nikomu nie udostępniam.

Allegro poprosiło  mnie o dokument tożsamości na tle przedmiotu oferowanego, towar sprzedawany będzie wysłany z magazynu a więc wysłałam tylko dokument tożsamości  .

Na e-maile nikt nie odpisuje z Allegro i cisza i się zastanawiam czy to moje konto będzie odblokowane i jak długo będzie trzeba czekać a tym samym chętnie się dowiem co złego zrobiłam po 15 latach użytkowania ? ,że konto zostało zablokowane ,dodam że nie zalegam z opłatami na allegro  

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@maxivictoria Musisz sprowadzić ten towar i wysłać wymagane zdjęcie, inaczej nie odblokują Ci konta. Podejrzewają, że nie masz towaru, więc będą musieli klientowi wypłacić pieniądze z Programu Ochrony Kupujących. Tak to jest, gdy ktoś nagle wystawi jakiś droższy przedmiot. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Będzie odblokowane, takie przykłady były tu opisywane wiele razy, masz towar więc niczego nie musisz się bać, wyślij co chcą i już.

oznacz moderatorów