anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zadłużenie

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

Dostaje ponaglenie a wręcz jestem napastowana telefonami z numeru 717222222 o istniejącym zadłużeniu (niestety na moim koncie nie widzę żadnego zadłużenia), czy jest to próba wyłudzenia czy owe zadłużenie gdzieś tam istnieje. 
Dziekuje

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:50115722 zweryfikuj wszystkie konta jakie masz na allegro .... te zapomniane również .

oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

Nie mam innego konta o ile mi wiadomo. Czy można to sprawdzić? 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak nie masz w swojej zakładce w rozliczeniach z allegro jakiejś kwoty do zwrotu to nie płać .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50115722 Na koncie, z którego piszesz, jest nieopłacony rachunek. Kwota: 112,70 zł. Możesz to sprawdzić tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

Znalazłam tylko nie mogę zrozumieć za co jest ten rachunek. Zrobiłam zdjęcie. 
Jest 65zl na minus (oddane pieniądze klientowi za zakup którego nie zrobił), nie wpłacił żadnych pieniędzy na moje konto wiec nie wiem czemu ja miałam zapłac klientowi. A pozostałe zadluzenie, nie wiem za co jest…

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:50115722  To sie nazywa gapowe, albo frycowe, róznie to nazywają.  Jeżeli się coś sprzedaje lub kupuje to wypada czasem sprawdzić czy jakowychś reklamacji czy innych żądań  nie ma.

A jak się nie sprawdza to się płaci.  Kto bogatemu zabroni?

oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

to jest nie uczciwe zagranie. Dlaczego mam zapłacić za coś co sprzedałam a kupujący nie  zapłacił tak naprawdę a dostał jeszcze kasę? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Trudno wytłumaczyć co, jak, dlaczego....  Ja raczej wierzę, że skoro domagają sie od ciebie zwrotu pieniędzy to jednak zapłacone było, tylko nie potrafisz tych pieniędzy zlokalizować, odebrać.

Sprawdź swoje konto Allegro Finanse.

Myślę że nawet gdyby ci do kieszeni pieniądze włożyli, to też nie zauważyłabyś....  😃

oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz ale nie rób  ze mnie jakiejś damulki czy nieuka, naśmiewasz się a wcale to nie jest śmieszne pod warunkiem, ze sam tak postępujesz. Mysle, ze przydały  by mi się te pieniądz bardziej niż nie jednemu człowiekowi. Sprawdziłam finanse, nie ma tam nic. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50115722 Sprawdziłam to i masz obecnie na swoim koncie do wypłaty 
103,60 zł. Wszystko się zgadza. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

112,70 do zaplaty, u windykatora 115 coś, wiec ja nic nie rozumiem. Czy jest ktoś mi w stanie dokładnie powiedzieć za co ta kwota wyszła do zapłaty bo w zestawieniu nie jest wyszczególnione, a moim prawem jest wiedzieć za co dokładnie płace. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:50115722 Pewnie jakieś odsetki... zapytaj 'windykatora' o szczegóły.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50115722 Wszystkie informacje masz w tej zakładce

Kwoty mogą się różnić, jeśli firma windykacyjna doliczyła swoją opłatę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

Pieniazki zostały wpłacone, ale dalej nie wiem za co są te opłaty. Czy mógł mi ktoś wyszczególnić? 
Dodatkowo z mojego konta za pomocą blik zostały opłacone rzeczy których nie widać ze zostały opłacone na kwotę 454,83 zaksięgowano 21/12 numer referencyjny 77920842344. Co z tymi pieniazkami się dzieje, one nie wróciły na moje konto. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:50115722 mechanizm jest taki 

1 Masz na allegro lub na lokalnie jakieś ogłoszenie o którym nie pamiętasz

2 kupujacy kupuje ta rzecz nie ma z toba kontaktu nie wysylasz wiec allegro oddaje mu tta kase co ci zaplacil z protecta a dolicza to bie do rachunku

3 dalej nieswiadoma nie sprawdzasz konta na allegro i odestki rosna

4 zglasza sie windykacja allegro

5 efekt masz na swoim koncoe fonanse jakas kwote x i zadluzenie y wieksze od x bo y uroslo o odsetki 

oznacz moderatorów

Client:50115722
#7 Wielbiciel#

dziękuje ci za odpowiedz. 
Gdzie mogę znaleść ze pieniazki były mi wpłacone? Napewno nie na moje konto bankowe pogniewasz ja za nie podałam takiego do Allegro. Za każdym razem robię osobna płatność. O to mi chodzi ze ja tych pieniędzy nie widziałam nigdzie od kupującego. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

są pewnie na twoim subkoncie w allegro

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50115722 środki są widoczne w tej zakładce, abyś mogła wypłacić je na swoje konto bankowe, konieczna jest aktywacja konta do wypłat. 
Tutaj instrukcja jak to zrobić, po aktywacji wypłat będziesz mogła zlecić przelew na swoje konto. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów