anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zakup konta w grze komputerowej

WilquCK
#7 Wielbiciel#

Witam,jesli zakupie konto w grze komputerowej a sprzedawca nie dostarczy mi loginu/hasla i wszystkich danych do konta a gotowka zostanie pobrana z mojego konta,moge liczyc na 100% pomoc allegro oraz zwrot mojej gotówki ktora przelalem sprzedajacemu ? nie wiem czy kazdy mnie dobrze zrozumie ...

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Jeśli zakupisz towar z oferty, a go nie otrzymasz, to możesz otworzyć dyskusję i egzekwować od sprzedającego wywiązanie się z umowy. Jeśli się nie uda, to oczywiście możesz liczyć na pomoc Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

ok,lecz gdy sprzedajacy bedzie sie w jakikolwiek sposob wymigiwał ze wszystko jest ok to czy allegro bedzie w 101% oddac mi zwrócona gotówke? tym sie najbardziej przejmuje gdy cos nie wypali to czy odzyskam wysłaną gotowke

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Jeśli sprzedający nie wywiąże się z umowy, to będziesz mógł złożyć wniosek o zwrot w ramach Allegro Protect: https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

prosze mi powiedziec czy allegro protect jest w 100% zwrotne w takich sytuacjach ?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Zwracana jest cała kwota zamówienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

chodzi mi poprostu gdy w sytuacji nie otrzymania zakuionego konta allegro protect odda mi gotówke spowrotem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Jeśli zapłacisz za coś, nie otrzymasz tego i nie dojdziesz do porozumienia ze sprzedającym w tej sprawie, to będziesz mógł złożyć wniosek o Allegro Protect — wtedy środki są zwracane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

nawet gdy innej opcji wyboru nie ma oprocz natychmiastowej dostawy (chyba tak zwanej poprzez emaila)  tez srodki zostana zwrócone ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Metoda dostawy nie ma znaczenia. Zapoznaj się proszę z Regulaminem: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/9 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

rowniez nawet gdy zakup nie jest przez smart?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WilquCK Smart również nie ma znaczenia w przypadku Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

prosze powiedziec czy na allegro lokalnie jest rowniez taka opcja allegro protect czy jest zdecydowanie gorsza opcja ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@WilquCK protect jest uznaniowy i nie ma 100% szansy na kasę kupisz grę płatną z kontem oferta w myśl regulaminu nie powinna być wystawiana. Dostaniesz bana później np za rok i kasa papa

oznacz moderatorów

WilquCK
#7 Wielbiciel#

nie kupuje gry tylko konto,normalna aukcja jakie mozna wystawiac na allegro takie jak inne

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Protect jest i działa ale nie zgadzam się że to jest 100% gwarancja, były tu opisane różne przypadki, więc najlepiej kupować po sprawdzeniu oferty i sprzedającego w takim stopniu jak się tylko da, masz jakieś pytania, niedomówienia w ofercie więc wcześniej pytaj sprzedającego.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Ogólnie sprzedaż kont jest zabroniona (z pewnymi wyjątkami). Konta z większości przypadków stanowią własność wydawcy, który udostępnia je użytkownikowi bez prawa o dalszej podddzierżawy.

Legalnie można sprzedać grę, bez względu czy jest nowa czy używana oraz fizyczną czy cyfrowa. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kupujesz konto z grą regulamin stanowi że na loncie mogą być tylko gry z free to play jakakolwiek gra płatna i oferta jest niezgodna z regulaminem i nie obowiązuje protect

oznacz moderatorów