anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup maszyny o wartości 37000 zł

RanczoZagoje
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,  chce kupić maszynę o wartości około 37000 zł,  sprzedawca poinformował mnie żebym zapłacił za przedmiot poprzez Allegro i teraz mam pytanie,  co w przypadku kiedy nie otrzymam towaru , czy allegro zwróci mi środki ? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RanczoZagoje Transakcje na Allegro sa bezpieczniejsze niż poza nim. Allegro gwarantuje albo otrzymanie towaru, albo ew zwrot kasy Z POK. Jak kupisz bezposrednio to wtedy musisz dochodzić swoich praw sądownie, a to dużo dłuższa i trudniejsza droga.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@RanczoZagoje 
czy allegro zwróci mi środki ?

Jednak nie więcej niż 10 000 zł.
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/warunki-skorzystania-z-programu-o... 

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@RanczoZagoje  w razie co zwracają do 10000tys. zł. Takie transakcje najlepiej załatwiać osobiście.

Kto kupuje np. samochód za taką kasę nie oglądając go najpierw dodatkowo nie widząc sprzedającego na oczy lub płaci z góry przed odbiorem?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@RanczoZagoje Przy większych kwotach nie radzę bawić się w Allegro. Jedź, zobacz, zapłać i odbierz. 

oznacz moderatorów