anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na allegro z Chin

Client:48306087
#7 Wielbiciel#

witam chcem zakupić betoniarkę na allegro z Chin .... sprawdziłem ile cła bym musiał zapłacić ,i stawka na taki produkt wynosi 0% czyli zostało by mi do opłat VAT i koszty wysyłki .... No i tu jest moje zdziwienie że koszt jaki podaje allegro i ten sprzedawca to 9.90 zł ... co o tym myślicie i czy ktoś z was miał okazję zakupu z Chin i jak to wygląda???

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

komis-bell
#21 Demiurg#

Betoniarka z Chin 🙉
Pokaż link do oferty.

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

No betoniarki to nie kupowałem jeszcze ale drobnicę mi się zdarzało. Na pewno to z chin pójdzie? Podaj numer oferty

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tutaj raczej nie ma takich odważnych ludzi co by takich zakupów próbowali... Przemyślałeś co w razie reklamacji??? Chińczyk czasem nawet nie wie czym dokładnie różni się to co sprzedaje od tego co ogłasza. Potem tylko lamenty... I za darmo nie odeślesz.... Betoniarki nie widziałam ale o elektrycznych hulajnogach to tu ładnych kilka postów kupujących było...

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

może to będzie jak z tych memów co babka kupuje dywan bo na zdjęciu pięknie pokazany w salonie a przychodzi dywan wielkości podkładki pod myszkę 🤣

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:48306087 Już to widzę, pewnie dostaniesz w paczce zdjęcie betoniarki albo zabawkę.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Kupowałem już 3 razy od chinczykow, za każdym razem otrzymałem przedmiot niezgodny z opisem, czyli inny przedmiot 

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Oprócz drobnicy do 100-200zł najdroższą rzecz jaką zamawiałem z chin to mikroskop dla siostrzenicy kosztował z podatkiem ponad 2tyś. I tylko raz dostałem nie to co trzeba, ale towar który dostałem i tak był droższy niż ten co zamawiałem.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A ta betoniarla to resorak jest? Chłopie nie wiesz co przyjdzie i w jakim stanie, doliczysz vat i cło a jak przyjdzie koszty zwrotu ponieść to dostaniesz zawału bo barmowy zwrot smartem jest na terenie PL. A reklamacje ciekawe kto ci rozpatrzy i skąd części do chińczyka wytrzaśnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48306087 Tego jeszcze nie słyszałem, podaj link do oferty!

oznacz moderatorów

Client:48306087
#7 Wielbiciel#

I jak w końcu kupiłeś tą betoniarkę ....bo też się zastanawiam nad takim zakupem?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:48306087 Pokaż link do oferty. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

odesłanie betoniarki na Chiny jako zwrot konsumencki = ekonomiczne harakiri

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

i mina kuriera bezcenna

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

No ale cena na pewno dobra 😁

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@Client:48306087  napisał(a):

chcem


Łojezu, w jakimże języku to jest napisane???

oznacz moderatorów