anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup od SOCKLY z Francji na Allegro

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Witajcie zakupiłem od Sprzedawcy Stockly z Paryża  kosiarkę i po wpłacie otrzymałem informację po ang: "Cześć Mx. dkwmati1,Anulowanie Twojego zamówienia zostało zarejestrowane. Jednakże zamówienie zostało już złożone u naszego dostawcy i mimo naszych najlepszych starań anulowanie wysyłki może nie być możliwe. - Jeśli paczka zostanie wysłana, wkrótce potem otrzymasz informacje o śledzeniu i procesie zwrotu. Jeśli masz taką możliwość, odmów przyjęcia przesyłki, aby uniknąć konieczności jej zwrotu. - Jeśli nie, zwrócimy Ci pieniądze, gdy tylko potwierdzimy anulowanie przesyłki. Dziękujemy za zaufanie, pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Miłego dnia,Zespół obsługi klienta"

Czy to moze być jakieś oszustwo? Czemu chcą anulować moje zamówienie i nie mam odbierać paczki nawet jesli przyjdzie? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

Jesteś pewien że nie anulowałeś zakupu ani nie klikałeś ‚zwróć zakup’? 
Jaki status ma zamówienie w zakładce kupione?

oznacz moderatorów

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Status zamówienia OPLACONY . nie anulowałem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc może to być BOT, jak masz zakup opłacony i nie minął czas dostawy to czekaj.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Cuchnie na odległość, jak ty dokonałeś tego zakupu? masz ten zakup: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Zamówiłem kosiarke , i dzień po zamówieniu mi odpisali to co w pierwszym poście i usunęli ogłoszenie . Mieli masę ogłoszeń i teraz wszystkie usunięte 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dkwmati1 Sugeruję Ci założenie dyskusji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów