anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup u prywatnego sprzedawcy na Allegro a możliwość zwrotu towaru.

MAMY ROZWIĄZANIE!
rdr340
#8 Zapaleniec#

Witam,

nauczony poprzednim doświadczeniem zacząłem zwracać większą uwagę na to czy sprzedający to prywatny sprzedawca czy firma (ta ma obowiązek przyjąć zwrot jak cos jest nie tak). Kiedyś mysląłem że na Allegro sprzedają tylko firmy, ale ostatnio się nauczyłem że nie.

mam pytanie; otwieram ofertę i widzę tam : zwrot za darmo (14 dni na odstapienie od umowy).

Ale czy to możliwe skoro pokazuje mi się prywatny sprzedawca?

Czy moge bezpiecznie kupić i nie obawiać się że jak będzie problem to sie będę bujał z takim sprzedawcą?

Miałem już takiego, co za kompletnie wadliwy towar oferował mi zniżkę 50%, a to mnie nie zadawala (nie kupuję "pół produktów"...wole zapłacić więcej ale kupić coś w pełni wartościowego).

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest to możliwe jeżeli sprzedajacy oferuje dostawy Smart to ma obowiązek przyjmowania zwrotu, mimo że to jest prywatny sprzedajacy, Nawet jak nie przyjmuje zwrotu to zwracaj uwagę czy ma wyłączoną rękojmie(reklamacja) i to jest ważne bo jak towar nie jest zgodny z opisem to zawsze możesz go reklamować, nawet u prywatnego sprzedającego.

oznacz moderatorów
Client:96810784
#13 Ambasador#

SMART to tylko możliwość darmowego nadania paczki, nie jest to równoznaczne z odstąpieniem od umowy.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@rdr340 Nikt nie zabrania uczciwie handlować indywidualnym sprzedawcą ,zwłaszcza jak chcą mieć smarta w ofercie . Jeśli taki sprzedawca zobowiązuje się do przyjmowania zwrotów to winien się z tego wywiązać w razie potrzeby.

oznacz moderatorów