anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup został opłacony kilkanaście minut temu. Jak anulować zakup??

Semirella
#1 Nowicjusz#

Kolejny raz zakupiłam u tego samego sprzedawcy towar . Coś się przestawiło w opcjach i zmienił się sposób dostawy na taki, który mi nie odpowiada. Telefon jest nieaktualny, na maile odpisuje automat. Dodzwaniam się w końcu na inny nr tel . podany w mailu do mnie , w załączniku ( przy warunkach gwarancji i itd.) Odbiera Pani, która bezczelnie oświadcza, że mam sobie pisać do allegro i że jej firma nie obsługuje zakupów na allegro. Proszę panią " konsultantkę"

o podanie nr tel. do właściwej  firmy . Ona Mówi że nr nie zna ! 

A chodziło mi tylko o zmianę sposobu dostawy. Moja opiekunka ma 74 lata i nie przytaszczy tej ciężkiej i dużej paki z punktu In Post. Chcę anulować zakup . Jak to zrobić ? 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Kliknij na zwrot i nie odbieraj paczki. Inpost ma darmowy zwrot nie odebranych. Ja bym dodatkowo zadzwoniła i wiadomość wysłała, bo czasem  sprzedający ten przegapiają ale tu próbowałaś, wiec nie Twoja wina. Zresztą allegro i tak stoi w tym wypadku po stronie klienta specjalnie nie odróżniając zwrotu od anulowania i jak klikniesz zwrot zanim wyśle paczkę to racje przyznają Tobie. 

oznacz moderatorów

ElektroTechExtra
#10 Popularyzator#

nie odebranie paczki nie jest równoznaczne z zwrotem ponieważ nie było odstąpienia od umowy. 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tego nie powiedziałam, powiedziałam, że allegro tego zbytnio nie rozróżnia. Od groma tu jest tematów gdzie zwyczajnie klikają każą kliknąć na zwrot. A nie daj Boże jakby go nie zauważył i wysłał to jeszcze potem dym, dlatego zawsze radzę dodatkowo napisać czy zadzwonić ale tu klientka próbowała. Pisała, ze odpisuje tylko automat. Ale to nie jej wina... Sprzedawca jest we wiadomości poinformowany o rezygnacji z tego zakupu...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ElektroTechExtra Równoznaczne jak nie wysłał i wg regulaminu Allegro który zaakceptowałeś.

oznacz moderatorów