anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zalogowane nieznane urządzenie - kolejny raz

Czeslaw_5
#7 Wielbiciel#

Zmienilem hasło , dodałem dwuetapowe logowanie  a znowu w zalogowanych urządzeniach widnieje informacja że zalogowane jest nieznane urządzenie. Co to jest w ogóle? Tylko ja sam jestem zalogowany na jednym urządzeniu,. Proszę o wyjaśnienie kto lub co kryje się pod nazwą nieznane urządzenie. Niepokoi mnie ta sytuacja bo nie mam na nią wpływu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Czeslaw_5
#7 Wielbiciel#

Data dzisiejsza logowania nieznanego urządzenia o 11:58

oznacz moderatorów

Czeslaw_5
#7 Wielbiciel#

IMG_3544.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czeslaw_5 Cześć. Przykro mi, ale my nie mamy informacji o tym urządzeniu (gdybyśmy je mieli, to podpisalibyśmy je tak, jak Twój telefon). Wyloguj nieznane urządzenie za pomocą przycisku "wyloguj". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Czeslaw_5
#7 Wielbiciel#

Mam rozumieć że wasza aplikacja nie jest odpowiednio zabezpieczona i nie chroni danych osobowych? Pani sugestia o wylogowaniu nieznanego urządzenia nie jest rozwiązaniem problemu i odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Ilu użytkowników Allegro jest nieświadomych tego że do ich konta zalogowane są nieznane urządzenia? Co w tej kwesti Pani zrobi dalej. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Czeslaw_5 Zbadamy logi i wtedy będę mogła wrócić do Ciebie z odpowiedzią

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Nie logujesz się z aplikacji i przeglądarki? Do tego logowania z różnych sieci mogą się wyświetlać jako osobne pozycje. Do tego nie zawsze rozpoznawana jest przeglądarka i wtedy wyświetla się "nieznane urządzenie". 

oznacz moderatorów

Czeslaw_5
#7 Wielbiciel#

po zalogowaniu z przeglądarki podana jest nazwa urządzenia, sprawdzałem. Logowanie z nieznanego urządzenia nie było wykonane przeze mnie. Tym bardziej źe to było po zmianie hasła i dodaniu dwuetapowej metody logowania. 

oznacz moderatorów

mikan
#9 Pomysłodawca#

"Nieznane urządzenie" pojawia się także gdy ma się zintegrowane konto allegro z managerem paczek Inpost.

Można to sprawdzić doświadczalnie - po usunięciu "nieznanego urządzenia" trzeba ponownie powiązać konto z inpostowym managerem paczek.

oznacz moderatorów