anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamówienia na nieaktualnym koncie.

orionek3
#1 Nowicjusz#

Ok 2, może 4 lata temu na allegro korzystałem z konta orionek3 na którym aktualnie jestem. Z powodu spamu zrezygnowałem z powiązanymi z tym kontem: adresu mailowego [edit] zmieniając go na [edit] Jednocześnie zmieniłem telefon z [edit] stacjonarny bez komunikacji SMS na komórkowy [edit]. Parę dni temu system operacyjny w moim kompie padł. Po ponownej instalacji systemu (Linux Debian) wykonałem zakupy jako orionek3, nie mając świadomości, że konto, z którego korzystałem ostatnio po zmianie poprzedniego, jest moim kontem drugim!! W efekcie od wczoraj, mam do odbioru z paczkomatu 3 przesyłki, dla których odbioru kody zostały wysłane na adres i telefon, których nie mam możliwości odczytać. Co zrobić aby te kody dotarły na mój czynny mail lub komórkę, na której odbieram SMS? Proszę o pilną pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Podejrzewam, że w tej sytuacji pozostanie Ci tylko wysłać sprzedającym oświadczenie o odstąpieniu od umowy i przesyłki wrócą do nadawców. Jeśli nie masz darmowych zwrotów, trzeba będzie pokryć koszty odesłania, otrzymasz więc zwrot kosztów pomniejszony o koszty powrotu paczek. Potem pozmieniaj dane na koncie i kup ponownie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli masz dostęp do starego adresu e-mail sprawdź tam powinny być wiadomości z kodem do odbioru . Pamiętaj przy ew. odbiorze o nr tel . W wiadomości od inpost telefon do odbioru równieżjest podany 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mdrogeria spróbuj w pierwszej kolejności, tak jak pisze @mdrogeria sprawdzić stary adres. Przypominam, aby nie podawać tu swoich danych.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów