anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zapłaciłam za zamówienie, które nie zostało zrealizowane

zuzia20085
#2 Obserwator#

26.01.2023r. zamówiłam i opłaciłam Turmeric Essential Oil Organic Tumeric Oil For u sprzedającego [edycja]. Do dnia dzisiejszego  (20.02.2023r.) nie otrzymałam produktu. 

Za to przesłano mi dziś ankietę na temat jakości dostawy. napisałam już 2 maile na Allegro Pomoc, żadnej reakcji.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Jak mija czas dostawy to otwierasz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

za realizacje zamówienia odpowiada sprzedajacy, tu ma 24godz na odpowiedź.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzia20085 przykro mi, że nie otrzymałaś jeszcze zamówienia widzę, że w sprawie nr 31443205 otrzymałaś od nas odpowiedź 15 lutego. 
Przesyłka jest w drodze, na tej stronie możesz ją śledzić. Jeśli chcesz odstąpić od umowy, skontaktuj się proszę w tej sprawie ze sprzedającym z konta, z którego dokonałaś zakupu (jest to inne konto, niż to z którego piszesz na forum).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zuzia20085
#2 Obserwator#

15 lutego 2023r. otrzymałam sms o treści: Witaj Urszula, twoja paczka #TT89328191231WZ4 zostala dostarczona w dniu 14-02-2023 do punktu odbioru. Odbierz ja tutaj: apupeb.com/I9jBSOF  

Po wejściu na tę stronę zobaczyłam:

zuzia20085_0-1676904605670.png

A poza tym wysyłka dotyczyła nie mojego zamówienia. Nie zamawiałam IPhone'a. Poza tym wskazano mi do odbioru stronę internetową . 

Jeśli chodzi o konto na Allegro- jest to moje stare konto.

 
 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jakieś oszustwo.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzia20085 tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail, sprzedający dodał inny numer przesyłki. Numer przesyłki to: YT2303021221008226 i zgodnie z informacją ze strony przesyłka nie została odebrana ani nie ma z nią żadnego problemu. 
Wiadomość jaką otrzymałaś może być próbą wyłudzenia danych, dlatego nie podawaj proszę żadnych informacji i dla pewności przeskanuj urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zuzia20085
#2 Obserwator#

A gdzie ta widomość email, bo do mnie nic nie dotarło

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź Spam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zuzia20085 spróbuj odnaleźć ją po numerze sprawy - 31443205  będzie na skrzynce e-mail przypisanej do konta, z którego teraz piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

zuzia20085
#2 Obserwator#

OK. Dziękuję, posprawdzam

oznacz moderatorów

zuzia20085
#2 Obserwator#

Czyli czekam na przesyłkę? Dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów