anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłata za ponowną wysyłkę

ewadydynska
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry. Kupiłam i opłaciłam produkt, mam allegro Smart, Sprzedajacy wysłał go dla mnie do paczkomatu. Nie zdążyłam odebrać paczki z paczkomatu (sytuacja losowa) więc paczka wróciła do Sprzedawcy. Poprosiłam Sprzedawcę o ponowne wysłanie paczki a ja zapłacę za ponowną wysyłkę, poprosiłam o numer konta do przelewu. Sprzedawca jest bardzo trudny w kontakcie, dopiero po otwarciu dyskusji w Allegro napisał, żebym za pośrednictwem Allegro zapłaciła 16 zł za ponowną wysyłkę, wysłała mu dowód wpłaty i wtedy on wyśle paczkę. Moje pytanie :czy jest możliwość dokonania takiej opłaty za pośrednictwem Allegro? Nie widzę nigdzie takiej możliwości 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Można dopłacić przez Allegro
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/przelew-bankowy/jak-zrobic-doplate-przez-allegro-finanse-EY4...

Czemu taka wysoka opłata za przesyłkę? A nie lepiej kupić ponownie, będziesz mieć darmową wysyłkę w Smarcie. Skoro paczka wróciła do sprzedawcy to zgłoś odstąpienie od umowy jeśli kupiłaś od firmy, sprzedawca ma obowiązek zwrócić Ci wpłacone środki

oznacz moderatorów

ewadydynska
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Ci za link i podpowiedź, przy moim zamówieniu nie ma opcji :dopłać tak jak to jest napisane w instrukcji w linku, jest tylko opcja kup ponownie. Nie mogę odstąpić od umowy i kupić jeszcze raz bo to są buty, które były zrobione z modyfikacją specjalnie dla mnie. No cóż, zostaje mi chyba proszenie kupującego o ten numer konta do wpłaty. Dziękuję jeszcze raz. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ja_Nitka Czemu taka wysoka cena? Obecnie gabaryt B w inpoście kosztuje 15,69 zł.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Zawsze mozesz ze strony inpostu wygenerowac zlecenie, zaplacic za usluge i wyslac w pliku pdf etykiete sprzedawcy.

https://inpost.pl/SzybkieNadania/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dopłać pojawia się dopiero jak klikniesz w szczegóły.

oznacz moderatorów