anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszony zwrot - jak sprawdzić który to i dlaczego inna kwota

MAMY ROZWIĄZANIE!
darek_2055
#11 Animator#

Witam, zgłosiłem zwrot o nr 8KXQ/2022 dotyczący zasilaczy. W mailu z allegro widnieje kwota zwrotu 32,96

Na rachunku bankowym mam 31,95. Dlaczego taka różnica i czy to na pewno ten zwrot a nie inny?
w przelewie przychodzącym nie ma informacji z jakich aukcji jest zwrot. Nie ma czegoś po czym można to powiązać w tytule zwrotu było napisane allegro.pl c468ae628787001ab0aff75bfeb18f28 PayPro S.A. 

Więc nie wiem czy to ten zwrot czy inny. A jeśli ten to dlaczego sprzedawca mógł pomniejszyć kwotę skoro oddałem wszystko w takim stanie jak otrzymałem (nawet części nie rozpieczętowałem bo widziałem, że nie pasują zasilacze)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Powinno być na mailu że sprzedający zwrócił, za co i ile, sprawdź.

oznacz moderatorów
darek_2055
#11 Animator#

właśnie mam w tym problem, że te maile nie są do mnie dostarczane od jakiś 3-4 miesięcy a zwroty są. Oczywiście spam i inne folder są czyste

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Sprzedawca mógł pomniejszych kwotę zwrotu o równicę między wybraną przez Ciebie formą dostawy, a tę najtańszą w ofercie z której nie skorzystałeś. np. wybrałeś paczkomat za 8,99 a miał w ofercie inną dostawę za 7,98 i nie musi ciebie informować że pomniejszył zwrot, gdyż wynika to wprost z ustawy konsumenckiej dotyczącej odstąpienia od umowy.

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@darek_2055 Cześć. Rzeczywiście sprzedający mógł się pomylić i zwrócił Ci 31,95 zł zamiast 32,96 zł. Zgłoś mu tę sytuację za pomocą Centrum Wiadomości https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message. Numer tego zamówienia to: b2ddc7b5-70c5-11ec-a573-2ddce13b01a7

Jeśli chodzi o wiadomości mejlowe, to upewnij się proszę, czy adres mejlowy powiązany z Twoim kontem Allegro jest taki sam, jak adres mejlowy, na którym sprawdzasz skrzynkę. Jeśli tak, to daj znać i będziemy dalej wyjaśniać tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów