anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana konta na męża

katarzynapi
#7 Wielbiciel#

Wystąpiłam o zmianę konta na męża, bo od lat to ona praktycznie z niego korzysta. Wysłaliśmy CZYTELNNY dokumentu aktu małżeństwa w jpg w rozmiarze 2MB. Dokument był skanowany. Nie jest to fotka z telefonu. Wszystko jest na nim wyraźne, a tutaj dzisiaj otrzymujemy taką odpowiedź z Allegro i to po angielsku!!! To jest po pierwsze kpina, a po drugie Allegro kłamie, że dokument nie jest czytelny! Nieprawdopodobne!

We have received your application for data change in connection with the account user being changed to your spouse. We had to reject it because we were unable to read your data from the document enclosed.

Try resubmitting the application and enclose a more legible version of the document.

If you don't agree with the decision, within 10 days you may file another request for a data change on your account. Your request will be reviewed again by our consultant.

If you want to resubmit the application for your data change, go to the tab Account details and complete the form.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

A składałaś po angielsku? niestety musisz uznać racje Allegro i wysłać powtórnie, inaczej się nie da.

oznacz moderatorów

katarzynapi
#7 Wielbiciel#

A jaki powód byłby, że miałam pisać po angielsku. Zamówiłam rozmowę z Allegro i się wyjaśniło, że dane na akcie małżeńskim trzeba fizycznie zasłonić i zrobić skan czy zdjęcie, a nie usuwać je w programie graficznym.

oznacz moderatorów