anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana opisu w ogłoszeniu w trakcie dyskusji o reklamacji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
cuma_q
#1 Nowicjusz#

Witam, wydaje mi się, że widziałem w opisie informację, że część którą chcę kupić, pasuje do mojego sprzętu, ale teraz w trakcie dyskusji sprawdzając ponownie, nie widzę takiej informacji. Czy jest to możliwe, że sprzedający zmienił opis, a teraz wmówi mi że tam tego zapisu nie było, a ja nawet nie będę mógł tego udowodnić?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
krejzole
#14 Krzewiciel#

Kluczowe słowo w tej wypowiedzi to "wydaje mi się". Po drugie jak osobiscie chcę naprawić np. urządzenie elektroniczne to kupuję właściwe części i naprawiam. Natomiast na samochodach się nie znam i jadę do mechanika.

oznacz moderatorów
cuma_q
#1 Nowicjusz#

Ale się znalazł mądrala, nie szkoda było tobie czasu na pisanie takich wypocin. I szczerze nie interesuje mnie to na czym się znasz, po co to piszesz?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@cuma_q 

Nie. Jeżeli wejdziesz w ofertę z poziomu moje zakupy ( z poziomu dyskusji chyba też) to wyświetli się oferta z momentu zakupu!!! Może zmieniać teraz do bólu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że może tak być, ale dla Ciebie ważne jest to co było napisane w momencie zakupu, sprawdź masz taką możliwość z pozycji zakupowej: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów
cuma_q
#1 Nowicjusz#

Tak zgadza się, widzę że w opisie jest moja wersja części, a na aukcji już jej nie ma, sprzedawca pewnie wykasował to na wszelkie W, ja się tylko bałem, że nie dojdę teraz do tego czy to nie mój błąd, dużo zamawiam i coś tam zawsze może się pomieszać, nie byłem pewny, dzięki!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, ważne to co było w momencie zakupu, kontynuuj dyskusję, pamiętaj że po 14dniach masz możliwość odznaczenia jej jako nierozwiązaną i złożyć wniosek o rekompensatę,

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@LEW433 „Oczywiście że może tak być” - nie może.


Opis można zmienić w trwającej ofercie a w zakładce Moje Zakupy w szczegółach zakupu wyświetla się opis i parametry z chwili dokonania zakupu i nie ma możliwości edytowania tego. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Co nie może zmienić oferty, przecież napisałem że ważne jest to co on miał w momencie zakupu !

oznacz moderatorów