anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknęło filtrowanie po kraju wysyłki?

Ecto
#8 Zapaleniec#

Wie ktoś dlaczego zniknęła możliwość filtrowania po kraju wysyłki? Bardzo często, właściwie zawsze z niej korzystałem, wychodząc z założenia, że jak będę chciał kupić na **piiip**s, to sam sobie zamówię (co też i często czynię). Zamiast tego pojawiło się **piiip**yczne : dostawa za dzień, dwa , czy coś w tym stylu. Co jest dla mnie **piiip**yczne, bo mnie interesuje ochrona prawna po zakupie u polskiego sprzedawcy w Polsce, a nie kiedy będzie dostawa, bo w niektórych przypadkach jest nawet nierealna. 

Ogólnie moim zdaniem z Allegro zrobiła się kaszana. Zamiast serwisu aukcyjnego zrobiła się podróba **piiip**a. Tylko gorsza, bo nie ma własnych produktów, dystrybucji i nie ma możliwości wyfiltrować ofert od Chińczyków.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

kil3r
#7 Wielbiciel#

Można spróbować wybrać opcję dostawy do paczkomatu. Puki co z Chin wysyłają tylko kurierem więc efekt podobny.

oznacz moderatorów

faun77
#8 Zapaleniec#

Niestety wtedy może odpaść troszkę atrakcyjnych ofert z PL które nie są do paczkomaty. Allegro zbudowało wiele opcji ale jakoś nie potrafią zbudować filtru kraj wysyłki ? Nie chce mi się wierzyć, zapewne za tym stoi kasa. Z chińskimi produktami kłopoty ze zwrotem itp. Wybieram Allegro bo sprzedawcy są z Europy wysyłki szybkie i pełne opcje zwrotu. Jak będę chciał kupić chinszczyzne pójdę na inny portal. Wiec drogie Allegro, proszę nie strzelać sobie w stopę bo naprawdę wielu klientów się na to uskarża.

oznacz moderatorów