anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zniknęły zakładki "Zwroty" w ofertach

MAMY ROZWIĄZANIE!
Mey_Myers
#7 Wielbiciel#

Cześć, czy ktoś wie co się stało, że jeszcze wczoraj oferty miały zakładkę "Zwroty", a dziś już jej nie mają? Chodzi mi o Allegro (a nie Allegro lokalne) oraz o oferty od firm, gdzie zwrot był zawsze możliwy gdy produkt nie był personalizowany albo szybko psujący się. Dwa dni temu zamawiałam różne rzeczy upewniając się wcześniej, że w razie co mogę je zwrócić, a dziś te same oferty pozbawione są sekcji Zwroty, które jeszcze wczoraj przeczytałam od deski do deski. Dotyczy to wszystkich ofert jakie dzisiaj otworzyłam. Czy to jakiś błąd, czy Allegro coś zmieniło? Kupowanie w ciemno od dzisiaj wiąże się z ryzykiem, że sprzedający nie przyjmie zwrotu, a nie ma teraz gdzie o tym przeczytać. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro prowadzi jakieś "testy" wczoraj moderatorka o tym pisała.😁

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

Dużo osób kupuje przed świętami on-line, by np. nietrafiony prezent zwrócić, a to są koszty.

Może Allegro ze względu na oszczędności wyłączyło opcję zwrotów przed świętami, albo wyłączyło ją tylko Tobie, jeśli dużo zwrotów robisz, 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
Mey_Myers
#7 Wielbiciel#

Na 70 ostatnich zamówień zwróciłam 6 z nich. To chyba niedużo.

Też brałam pod uwagę, że Allegro wyłączyło informację o zwrotach przed świętami, ale byłoby to chyba niezgodne z prawami konsumenta .... 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja widzę zakładkę zwrot. W sekcji pod nazwą sprzedawcy tam gdzie jest wyszczególnione przewidywany czas, dostawa, zwrot, płatność

oznacz moderatorów
Mey_Myers
#7 Wielbiciel#

o to to, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów