anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków

Kotlik19
#8 Zapaleniec#
  • Witam.
    4 kwietnia 2022 zrobiłem zwrot do nadawcy zakupionego towaru w postaci żelazka. Sprzedający odebrał towar i poinformował mnie o zwrocie środków. Metoda zwrotu " na instrument płatniczy, z którego opłacono zakup.
    Do zakupu użyłem kuponu rabatowego w kwocie 100zł i tego dotyczy zwrot. W histori zwrotu widać że jest on w trakcie weryfikowacji. Nr zwrotu R915/2022. Czy nie powinno to się już zakończyć a ja otrzymać zwrot ?
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Może coś więcej o tym kuponie rabatowym , jeżeli był od sprzedającego to nie podlega zwrotowi tylko kasa. Jeżeli od Allegro to wraca do zakładki : https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony

oznacz moderatorów

Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Kupon wygenerowałem z moich środków wiec nie jest od sprzedającego. Miałem kod i wygenerowałem kupon 100zł. Nie widzę właśnie tego kuponu. W szczegółach zakupu wisi mi jako w trakcie weryfikacji ale nie wiem czy u sprzedawcy czy na allegro. Od 4 kwietnia troche minęło a ja mam niezakończony zwrot bo ciągle weryfikuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kotlik19 Nie masz tylko kuponu czy całego zwrotu?

oznacz moderatorów

Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Zakup towaru był za niecałe 100zł więc wygenerowałem kupon ( karte podarunkową )na kwote 100zł tak aby pokryła całą kwotę. Płaciłem jedynie za wysyłkę ale tego nie zwrócą. Zwrot powinien być tego kuponu a na koncie go nie mam. No i że w histori zakupu przy zwrocie widnieje cały czas że zwrot jest weryfikowany

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To jest możliwe że sprzedawca nie zwrócił, był mail od Allegro o zwrocie?

oznacz moderatorów

Kotlik19
#8 Zapaleniec#

No właśnie takiego nie kojarze. Sprzedawca mi napisał przez allegro że zatwierdzili środki dla zwrotu towaru i że metoda zwrotu jak wyżej pisałem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To za mało, musi być mail od Allegro, wpadnij rano będą moderatorzy to sprawdzą, albo napisz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2c798b65-a629-4d86-8fde-ab93de1c4166

oznacz moderatorów

Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Napisałem też do sprzedawcy więc zobaczymy a jak nie to otworze dyskusje z nimi i może to coś da. Dzieki za info

oznacz moderatorów

Kotlik19
#8 Zapaleniec#

Problem rozwiązany dzięki 

oznacz moderatorów