anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części zakupu przy skorzystaniu z Allegro Smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
13kasik126
#1 Nowicjusz#

Cześć,

Kupiłam od jednego sprzedawcy dwie rzeczy. Osobno żadna nie przekraczała 40 zł, razem już tak i skorzystałam z Allegro Smart. Chcę zwrócić jedną z rzeczy bez podania powodu. Czy mogą mnie spotkać jakieś konsekwencje, skoro wtedy rzecz, która zostaje, przyjechała do mnie bez kosztów przesyłki, a de facto Allegro Smart nie powinno objąć mi tego zakupu?

Dziękuję z góry za odpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#

Tak  możesz  bez żadnych konsekwencji, robiąc zwrot odznaczasz tylko  ten artykuł który zwracasz. Pamiętaj że bezpłatny zwrot masz tylko raz do jednego zakupu, tzn. że drugiego artykułu już za darmo nie zwrócisz, jakbyś chciała.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie powinnaś ponieść żadnych konsekwencji. Jest jednak od tego jeden wyjątek. Jak sprzedawca będzie na to cięty to może Cię umieścić na liście "moi nieaktywni kupujący" i już więcej od niego nie kupisz. A niektórzy są na to cięci, bo klienci zdrowo przesadzają z tymi zwrotami i zrobili sobie tu wypożyczalnie. Niektórzy celowo kupują np 5 rzeczy wiedząc, że 4 odeślą tylko dla darmowej wysyłki. Robi to sprzedawcą dodatkowe koszty (dopłaty do smarta itp) i papierologię więc się wkurzają. 

oznacz moderatorów