anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot gry

Client:44400320
#7 Wielbiciel#

Allegro miało być mediatorem w sprawie spłaty która po zwrocie gry miał oddać sprzedający a nie oddaje do

 

tej pory i co dalej Allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44400320 Sprzedający ma 14 dni na zwrot pieniędzy, jeśli odstąpiłeś od umowy. Czy ten termin już minął? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44400320
#7 Wielbiciel#

z

Witam wszystkich.Zgłosiłem zwrot odesłałem i zapomniałem,zawsze dostawałem SMS od Allegro o zwrocie a że kupowałem dużo to nie zauważyłem braku zwrotu za grę, dopiero jak otrzymałem informację o zablokowaniu konta zapłaciłem a zwrotu nie ma do tej pory 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:44400320 być może Twoje odstąpienie nie było skuteczne i nie otrzymasz zwrotu. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Gry nawet w fizycznym opakowaniu na płycie są obecnie przypisywane do kont np steam bo posiadają wersję cyfrową - kod w opakowaniu i jako takie nie podlegają zwrotom są wyłączone na mocy ustawy ze zwrotów więc nie wiem dlaczego miałby się sprzedawca na zwrot godzić @ko_alka w tej ofercie jest o tym informacja czy zakup od prywatnego?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Trudno powiedzieć, @Client:44400320 nie podał żadnego numeru zamówienia, a w historii nie widzę nic, co by pasowało do opisu. 😞 

Ewentualnie zamówienie numer a9c52060-9c4c-11ee-be74-03480a044218, ale za to środki zostały już zwrócone przez Allegro Finanse w lutym

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:44400320  Rozumiem, korzystasz z automatycznego tłumacza, ale czy mógłbyś to jakoś lepiej na polski przetłumaczyć?

"Zgłosiłem zwrot odesłałem i zapomniałem"  - To jest jasne, zrozumiałe

"...jak otrzymałem informację o zablokowaniu konta zapłaciłem..."  więc kupowałeś ale nie płaciłeś?  A może to ty sprzedałeś tą grę?

"...zwrotu nie ma do tej pory "  więc czego ci nie zwrócono: gry którą sprzedałęś czy pieniędzy za zwróconą grę?

Zdecyduj się czego oczekujesz: zwrotu pieniędzy czy gry

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44400320 Opisz szerzej problem, zwrot od sprzedającego, rekompensata od Allegro, w czym problem?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

treści cyfrowe nie podlegają zwrotom są wyłączone 

oznacz moderatorów