anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot i formularz odstąpienia od umowy

Client:87020283
#1 Nowicjusz#

witam kupiłem pada do ps4 i nie zauważałem, że przesyłka idzie z chin i następnego dnia rano już nie było opcji anuluj zamówienie i było tylko dokonaj zwrotu i kliknąłem i dokonałam zwrotu niemające jeszcze produktu. A produkt jest jeszcze u sprzedającego i na razie tylko wpisał dane do firmy kurierskiej o nadaniu przesyłki, ale jeszcze im jej nie przekazał napisałem do niego maila żeby nie wysyłał i dokonałem zwrotu i żeby zwrócił mi pieniądze na konto, ale nie wiem, czy przeczytał tę wiadomość i ją wyśle zbędnie i się boje, że paczka utknie na granicy i nici z tego i nie wiem co jeszcze mogę zrobić, by odzyskać środki. Pisałem do allegro i tam powiedzieli, żeby zrobił formularz odstępujący od umowy gdzie jest dostępny w zakładce moje zakupy, lecz ja go tam nie znalazłem i nie wiem jak mam to zrobić i proszę państwa on pomoc może cos się uda zrobić i nie stracę pieniędzy. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

kliknąłeś w ,, dokonaj zwrotu ,, i o to właśnie chodziło , jeśli go prawidłowo wypełnileś pozostaje Ci czekać na zwrot środków . Jeśli wystąpią problemy  na tej samej stonie masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, skorzystaj z niego .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:87020283 Kliknięcie Zwrotu przed dostawą to Twoje odstąpienie od umowy. Sprzedawca, jeśli jeszcze nie wysłał towaru, nie powinien już go wysyłać. Gdyby to zrobił, wyśle na swój koszt i swoje ryzyko, a Ty nie musisz go odbierać. Sprzedawca musi Ci oddać całą wpłatę. Gdyby był z tym problem, daj znać.

Anulowanie i zwrot przed dostawą to to samo. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przykładowy formularz jest dostępny w zakładce " Zwroty"ale jeżeli zrobiłeś to w zakładce " Moje zakupy" to wystarczy, po zwrocie powinien oddać ci kasę.

oznacz moderatorów