anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98840934
#8 Zapaleniec#

Czy przy zwrocie zakupionego towaru na własny koszt,  sprzedający zwraca kwotę powiększoną o koszt przesyłki ?

Po przesłaniu formularza zwrotu otrzymałem numer zwrotu i adres do wysyłki na własny koszt  ( Chorwacja ) , od sprzedającego nie otrzymałem żadnej informacji .

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:98840934 przedmiot zwracasz na własny koszt. Sprzedawca powinien zwrócić cenę towaru i najtańszy koszt transportu w danej ofercie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot zawsze jest w gestii kupującego, tylko Smart daje go jako darmowy albo jak udostępnia go sprzedajacy, więc odsyłasz na własny koszt, sprzedajacy zwróci Ci koszt zakupu + najtańszy koszt wysyłki w danej ofercie. Jeżeli reklamujesz i wysyłasz na własny koszt to po rozpatrzeniu reklamacji sprzedajacy zwraca koszty wysłania. Czytać przed zakupem!

oznacz moderatorów
Client:98840934
#8 Zapaleniec#

Zwrot miałem udostępniony . A czytać potrafię

oznacz moderatorów
ROZDAJE_NEGATYWY
#8 Zapaleniec#

Cześć.
Oczywiście że zwraca ale koszt wysyłki który zapłaciłeś podczas zakupu jeśli był to najniższy dostępny podczas zakupu w ofercie. Jeśli miałeś darmową wysyłkę lub wybrałeś jakąś lepszą usługę (np. kuriera zamiast poczty) to nie dostaniesz zwrotu za przesyłkę albo dostaniesz za ten najniższy koszt dostępny w ofercie.

oznacz moderatorów