anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot mojej należności za zwrócony towar

andrzejk3899
#8 Zapaleniec#

Dokonałem zwrotu zakupionej prze zemnie w dniu 29.08.br. pierzgi u sprzedawcy "leczniczymiód". Sprzedawca zlecił zwrot pieniędzy w dniu 5.09. br. ale nadal pieniądze nie zostały zwrócone na moje konto. Proszę o pomoc.

Andrzej Krzemień

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@andrzejk3899 jaki był sposób zapłaty ? , środki zwykle wracają tam skąd wyszły 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@andrzejk3899 Jak sprzedajacy zwraca środki to Allegro wysyła maila, był mail? po takim mailu w 3dni wracają tam skąd wyszły.

oznacz moderatorów

andrzejk3899
#8 Zapaleniec#

Niestety,  ale jakoś żadnego maila informującego o zwrocie środków nie otrzymałem. Ale bardzo  dziękuję za tę informację. Serdecznie Cię  pozdrawiam.

Andrzej K.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejk3899 zwrot od tego sprzedającego jest poprawnie zrealizowany, więc sprawdź proszę dokładnie konto, z którym powiązana jest Twoja karta płatnicza. Jeśli wciąż nie uda Ci się odnaleźć tych środków napisz proszę do nas przez ten formularz, a nasz pracownik wygeneruje dla Ciebie potwierdzenie. Z nim będziesz mógł udać się do swojego banku, aby wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

andrzejk3899
#8 Zapaleniec#

Bardzo Dziękuję.  Pieniądze w całości wróciły na moje konto.  Przepraszam za kłopot.

Serdecznie pozdrawiam

Andrzej K.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejk3899 żaden kłopot. Cieszę się, że udało Ci się znaleźć zwrot, a jeśli w przyszłości miałbyś jakieś wątpliwości, pytaj śmiało. Chętnie pomożemy 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów