anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot od sprzedającego

Dziubek89_2009
#7 Wielbiciel#

Witam . Ile czasu się czeka na zwrot gotówki ? Przez allegro . Chodzi o to że kupiłam  obudowę do komputera w ogłoszeniu pisali że są tam dwa  wentylatory , gdzie w moim był tylko jeden. Sprzedające napisał mi że zwróci za to 50 zł zgodziłam się . Zwrot miał być na konto dziś jest tydzień gdzie jeszcze zwrot nie doszedł . Ile się czeka na taki zwrot 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dziubek89_2009 zapytaj sprzedawcy , taki przelew idzie do 3 dni roboczych , potwierdzany jest stosowną wiadomością e-mail .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Dziubek89_2009 To była reklamacja z powodu niezgodności z opisem. Otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i tam zapytaj o ten zwrot 50 zł. Wtedy błyskawicznie go otrzymasz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po takim dogadaniu powinien zrobić to od razu, masz kontakt ze sprzedającym to zapytaj a jak nie chce rozmawiać złóż reklamacje, najlepiej poprzez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Dziubek89_2009 podaj proszę numer oferty z której kupiłaś obudowę.

Jeżeli dogadałaś się ze sprzedającym na zwrot za wentylator  i miał być dokonany szybko to powinnaś dostać go absolutnie na następny dzień roboczy (bo tyle idzie zwykły przelew z konta na konto).

Sprawa jest do wyjaśnienia, najlepiej jak zadzwonisz do tego sprzedawcy i porozmawiasz osobiście.

Ps. absolutnie nie wierz w zapewnienia niektórych forumowiczów 😉 , że po założeniu dyskusji otrzymasz natychmiastowy zwrot od sprzedającego. To jest próba wprowadzenia w błąd!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Dziubek89_2009 Nqajlepiej zadzwoń do sprzedającego i zapytaj się co z uzgodnieniami zwrotu 50 zł. Nie zaczynaj od awantur w stylu "otwórz dyskusję" To napewno nie pomożę w szybszym otrzymaniu zwrotu, a może jeszcze przedłużyć. Może po prostu sprzedający zapomniał o tym zwrocie albo były jakieś inne okoliczności, które usprawiedliwiają opóźnienienie. Napisz też maila. Podałaś konto do zwrotu ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ziolko39Zadzwonić tak, ale że zapomniał? 😡

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Może był jakiś wypadek losowy ?. ja tylko gdybam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Dziubek89_2009 Moim zdaniem tylko Dyskusja szybko załatwi sprawę. Tutaj Dyskusję odradzają Ci tylko inni sprzedawcy z Allegro, bo się jej boją i wiedzą, że jest skuteczna. Nierozwiązana Dyskusja to spory problem dla sprzedającego. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Dziubek89_2009 Zrób jak napisałem ja i @Skill_Player Szybciej będziesz wiedziała na czym stoisz i bez awantury. Dyskusję zdążysz otworzyć za dzień lub dwa jak sprzedający Ci nie odpowie. Dyskusjo-awantura nie ucieknie (masz 180 dni na jej otwarcie), na początku będzie mniej stresu i napewno szybciej. Dyskusja może trwać do 30 dni.

oznacz moderatorów