anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot od sprzedawcy

RafalKusterka
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie sprzedawca napisał do mnie sms po wystawieniu przeze mnie negatywnej oceny że jest mu przykro i proponuję zwrot polowy wpłaconej kwoty jeśli usunę ocenę zgodziłem się na to wysłał mi sms rzut ekranu gdzie jest napisane że zwraca połowę kwoty lecz nie otrzymałem meila ani nie mam potwierdzenia w historii na allegro dodam że zakupu dokonałem po przez allegro Pay które zostało zplacone jak mogę sprawdzić czy sprzedawca zeczywiscie dokonał zwrotu środków 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Ziolko39
#21 Demiurg#

@RafalKusterka Musisz mieć w historii lub zobaczyć na Allegro Pay czy wpłynęła.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RafalKusterka w allegro Pay będziesz mieć nadpłatę 🙂 Tyle że zlecony zwrot przez sprzedawcę idzie kilka dni 🙂

Twoim panelu Allegro Pay. napisz tu https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A opisz sytuację, zakup na raty, więc nie bardzo rozumiem jaki zwrot środków?nie usuwa się komentarza który był ostrzeżeniem dla innych kupujących.

oznacz moderatorów

RafalKusterka
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem przez allegro Pay z 30 dniowym okresem płatności sprzedawca się skontaktował ze mną że odda mi połowe kwoty za zakup skarpet jeśli usunę negatywny wpis na aukcji podaje że skarpety mają 100% bawełny co jest nie prawdą i tłumaczy się ze to producent tak ich informuje poczekam kilka dni jeśli nie otrzymam pieniędzy to mam czas na ocenę sprzedawcy do 14 czerwca 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I co usuniesz komentarz a oferta nadal pozostanie, przecież możesz reklamować i odda ci całość a ty sobie kupisz inne.

oznacz moderatorów