anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru w terminie 14 dni

MAMY ROZWIĄZANIE!
alanis72
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Mam pytanie. Oddałem dwie zakupione rzeczy bez podania przyczyny w okresie 14 dni. Niestety nie dołączyłem numeru zwrotu do paczek. Towar oczywiście nie uzywany. Czy muszę napisać do sprzedającego czy czekać na zwrot środków ?
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn. nie dołączyłem nr zwrotu? a jak odesłałaś? musisz odstąpić od umowy zakupu, zakup od firmy więc możesz to zrobić w zakładce "Moje zakupy" >to wystarczy.

oznacz moderatorów
alanis72
#7 Wielbiciel#

W opisie dotyczącym opcji zwrotu było napisane że w miarę możliwości proszą o dołączenie karteczki z numerem zwrotu przyspieszy to zwrot gotowki. Oczywiście wybrałem opcję zwróc produkt zapakowałem paczkę i wysłałem paczkomatem z kodem którym dostałem od Allegro. Towar jest w trakcie weryfikacji u sprzedającego.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@alanis72 I to wystarczy, sprzedajacy ma 14dni max na zwrot od chwili odstąpienia od umowy zakupu>kliknięcia zwrotu. Zwróci a jak nie to wróć tu a pomożemy.

oznacz moderatorów
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zawsze dobrze jest dołączyć choćby nick zamawiającego na Allegro - to znacznie ułatwia procedurę zwrotu 🙂

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

sprzedający będzie musiał sobie poradzić tylko moze mu to zajac wiecej czasu zeby dojsc kto co zwrocil

oznacz moderatorów