anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru z Chin

MAMY ROZWIĄZANIE!
zeus_2021
#7 Wielbiciel#

We wrześniu 22 r kupiłam miernik wilgotnosci gleby z Chin. Przez Ok 2 miesiące tego nie używałam. Teraz zaczęłam i okazało się że nie działa. Wysłałam zdjęcia. Sprzedający mi sugeruje mi dziwne rzeczy. Ze może powinnam spróbować sprzedać ten wadliwy towar u siebie na rynku. Irytują mnie jego pomysły. Ja reklamowałam takie mierniki w Polsce i bez problemu zwracają kasę na podstawie zdjęcia.  I teraz pytanie. Sprzedajacy srawia warunek. Żeby dostać 100% zwrotu muszę mu ten towar wysłać. Czy to jest konieczne, żeby uzyskać ten zwrot w 100%?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

@zeus_2021 składasz sprzedawcy reklamację , a ten warunkuje jej rozpatrzenie odesłaniem towaru bo ma takie prawo . Po uznaniu reklamacji sprzedawca zobowiązany jest pokryć wszystkie koszty jakie poniosłeś.... teraz przyszła pora na Twój ruch .

oznacz moderatorów
zeus_2021
#7 Wielbiciel#

Ok

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak tego żąda sprzedajacy musisz odesłać jak chcesz żeby rozpatrzył reklamację, jak rozpatrzy musi Ci zwrócić koszt odesłania paczki.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Zwrot towaru na chiny paczka najtaniej poczta polską, nagrac pakowanie i zrobić zdjęcia pacKi i listu przewozowego bo po dotarciu często okazuje się że dostaje się na mail zwrotkę z filmikiem że paczka pusta doszła i po nr listu z filmu i zdjecia można im udowodnić że to nie twoja paczka

oznacz moderatorów