anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru za granicę

kati762
#7 Wielbiciel#

Mam do zwrotu towar za granicę. Sprzedawca zwrócił się do mnie, z prośbą o odstąpienie od zwrotu i zaproponował 10 zł, później 20 zł. Towar wart jest 150zl, i tak chcę go zwrócić, mimo że koszty wysyłki są po mojej stronie. W ostatniej wiadomości napisał do mnie, że takie przesyłki często giną, bądź ulegają zniszczeniu. 

Po tej wiadomości mam mieszane uczucia, jak zabezpieczyć się w tym przypadku, gdy chcę zwrócić towar i nie mieć niespodzianek typu paczka zginęła lub jest zniszczona itp. 

Proszę o wskazówki, pomoc. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kati762 jeżeli dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie to warto go spakować tak samo jak była zapakowana. Co do bezpieczeństwa to warto dowiedzieć się czy przesyłki są ubezpieczone. A czy zwrot naprawdę Ci się będzie opłacał?

oznacz moderatorów

kati762
#7 Wielbiciel#

Towar zapakowałam w ten sam sposób + dodatkowo zabezpieczyłam folią bąbelkową, mi opłaca się , nie podoba mi się po prostu jakość zakupionego towaru,

Jest dla mnie dziwne i niepokojące sugerowanie przez sprzedawcę,że odsyłane paczki czesto giną bądż ich zawartość jest  uszkodzona, nigdy nie spotkałam się z takim podejściem sprzedawcy a wiele razy zwracałam towar bez problemu .  

oznacz moderatorów

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

jaki powód zwrotu? nie w każdym przypadku kupujący ponosi koszt odesłania

oznacz moderatorów

kati762
#7 Wielbiciel#

Towar po prostu nie spełnia moich oczekiwań, nie podoba mi się jego jakość

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czyżby towar pochodził może z Chin?

oznacz moderatorów

kati762
#7 Wielbiciel#

Tak, pochodzi z Chin. wysyłka była z Czech  zwrot ma być do Niemiec

oznacz moderatorów