anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

mikus231
#7 Wielbiciel#

Czy jak zakupiłem przedmiot a jeszcze nie został wysłany to czy taka sama obowiązuje technika zwrotu ? W sensie że zamówiłem opłaciłem zgłosiłem zwrot ale go nie wyślę bo nie mam go fizycznie ? Hmm i czy zwrócą za wysyłkę ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zrobisz zwrot albo anulowanie przez wysłaniem, sprzedający zwraca Ci środki i nie ma zakupu, oczywiście jak to zakup konsumencki.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zgodnie z ustawą zwroci ci za towar plus najtańszą formę wysyłki z oferty

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mikus231  Z tym niewysłaniem to nie bądź taki pewien.  Niektórzy przewoźnicy informują o wysłaniu dopiero jak paczka jest pod twoimi drzwiami. Mogą być różne scenariusze.

Za wysyłkę zwrotną nikt nie zwraca, no chyba że masz bezpłatny zwrot w smarcie.

oznacz moderatorów

mikus231
#7 Wielbiciel#

Nie sądzę by wysłał w 3 minuty 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To piszą Ci sprzedający więc klikaj zwrot i już.

oznacz moderatorów

mikus231
#7 Wielbiciel#

Kliknąłem tylko że ja firmowe konto mam i tu będzie problem dobra trudno , dałem zwrot może nie będzie wysyłal tyko ciekawe co za koszty wysyłki odpowiada jak nie zostało wysłane hmm 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Koszt zakupu + najniższy koszt wysyłki w danej ofercie!

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jezeli konto firmowe to nie ma zwrotu odbierasz zakup i korzystasz.

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Dziękujemy za uzupełnienie pytania.

Skoro to było 3 minuty temu to powinien być aktywny "Anuluj zakup"

Jeśli nie jest aktywny to znaczy że sprzedający już  rozpoczął  pakowanie, a może nawet już zlecił komuś wysyłkę.  Jutro rano kurier może do ciebie zapukać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie musi wysłać w 3 minuty jak używa automatu to zmiana statusu zamówienia jest automatyczna w momencie wykrycia wpłaty i opcja anuluj wygasa bo ma już wygenerowaną i opłaconą etykietę także automatycznie. Spakuje i sobie wydrukuje i naklei w trakcie dnia roboczego bo wysyłki są ustawione na konkretne godziny. @mikus231 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Dużo sprzedawców nie zauważa tego powiadomienia i nie robią tego celowo. Potem klient wkurzony, że przyszło, sprzedawca wkurzony że czas i pieniądze zmarnował. Zawsze bezpieczniej dodatkowo poinformować przez allegro, telefon czy nawet sms. Wtedy ryzyko wysłania paczki się zmniejsza.

oznacz moderatorów