anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot z multiskrytki

misiekxm
#8 Zapaleniec#

Witam zamówiłem 3 towary od różnych sprzedawców. Wszystkie wylądowały w multiskrytce inpost. Zrezygnowałem z jednej poinformowałem sprzedawcę i zgłosiłem zwrot w allegro bez generowanie kodu.Zostawiłem w multiskrytce ten towar którego nie dobrałem. Nie wiem czy nie popełniłem błędu...? Dodam że mam Usługę Smart. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

popełniłeś bląd , szybciutko dzwoń na infolinię Inpost i wyjaśnij zanim ktoś użyje skrytki z Twoją paczką .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@misiekxm Popełniłeś błąd i to spory. Paczkę trzeba wyjąć i osobno nadać używając kod zwrotu - otwiera się wtedy osobna skrytka.
Teraz skrytka jest w systemie jako pusta, ktoś może przyjść nadać paczkę i ta skrytka się temu komuś otworzy. W najlepszym wypadku zgłosi to do INPOST a w najgorszym sobie ją zabierze...

Czy zapisałeś chociaż kod zwrotu na tej przesyłce?

oznacz moderatorów

misiekxm
#8 Zapaleniec#

Paczkę jednak zostawiłem 🙂. Zdalnie otwierałem przez infolinię. Dzięki za pomoc! 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@misiekxm w systemie będzie że odebrałeś, dzwoń na infolinię niech blokują skrytkę !!! To nie jest zwrot równie dobrze mogłaś wyciągnąć i wrzucić do kosza obok 🙂 

Dodam że mam smart ale nie przeczytałem regulaminu 😄 żeby zwrócić trzeba odebrać, i nadać zgodnie z regulaminem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

misiekxm
#8 Zapaleniec#

Już załatwiłem na infolinii. Otworzyli mi skrytkę zdalnie. Na szczęście nikt nie otworzył przedemną. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@misiekxm Jak zgłosisz zwrot przed odebraniem to nic się nie dziej, ale nie możesz częściowo wyjąć ze skrytki a cześć zostawić. Możesz całej skrytki nie odbierać to ona wróci do sprzedającego. Ale wg zasady tak nie rób.

oznacz moderatorów