anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za zakupy

karolaa41
#7 Wielbiciel#

dzień dobry.

sprzedający dokonał zwrotu po moim odstąpieniu od sprzedaży, ale nie widzę środków na swoim koncie.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skąd wiesz, że dokonał? Masz maila od Allegro, że zwrot został zlecony? Cała operacja trwa około 3 dni pod warunkiem, że sprzedawca faktycznie zwrócił wpłatę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karolaa41 Pierw dostaniesz maila 😉

Kupujący otrzyma powiadomienie dotyczące zwrotu i informację o sposobie przekazania środków.

Wtedy kasy szukaj w zleżności jak było płacone :

  • a konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

Cała operacja od maila trwa do 3 dni roboczych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

karolaa41
#7 Wielbiciel#

Płaciłam przez ApplePay - to idzie przez PayU 

dostałam maila :

Sprzedający ... zwrócił Ci środki za Twój zakup i wkrótce wrócą one na Twoje konto bankowe, rachunek powiązany z kredytem lub kartę, z której opłacony był zakup. Jeżeli zakup opłaciłeś ratami PayU skontaktuj się z Pożyczkodawcą w celu odstąpienia od kredytu.

Powód zwrotu

zwrot

Zwracający

xxx

Data utworzenia

21 kwietnia 2020, 13:49:12

Nr zwrotu

 

Metoda zwrotu

zwrot na instrument płatniczy, z którego dokonano zakup
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Mail od Allegro oznacza, że Allegro Finanse zleciło wypłatę na Twoje konto. Wynika z tego, że pieniądze powinny być na koncie następnego dnia, czyli 22 kwietnia. Sprzedawca zlecił zwrot wpłaty przed 21 kwietnia. Zapytaj Allegro, dlaczego mimo powiadomienia nie masz pieniędzy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

Nadalfanka
#8 Zapaleniec#

Ja miałam zwrot już następnego dnia.

oznacz moderatorów

karolaa41
#7 Wielbiciel#

Allegro odsyła mnie do kontaktu z bankiem. Niesłusznie gdyż zwrot powinien pojawić się moim koncie payu

oznacz moderatorów

tempt
#1 Nowicjusz#

Cześć, mam dokładnie taką samą sytuację i mnie także Allegro odsyła do kontaktu z bankiem... Dasz znać, czy i jak Tobie udało się rozwiązać problem?

oznacz moderatorów