anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Gajos1918
#7 Wielbiciel#

Witam, jakiś czas temu kupiłem radio samochodowe z navi, jak się z czasem okazywało coraz więcej funkcji w nim nie działało. Sprzedający wodzil mnie, że wyśle nowe mapy, które będą działać itd. Gdy moja cierpliwość się wyczerpala, sprzedający kazał wysłać radio do ewentualnej naprawy, po tygodniu odesłal radio, które wciąż nie działa. W między czasie zapewniał, że radio naprawi, następnie, że coś się spalili, a nie ma czasy i żeby wymienić by na końcu stwierdzić, że u niego działa, więc nie wie w czym problem. Co w takiej sytuacji mogę zrobić? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

moderatorzy pomogą zaczekaj spokojnie na odpowiedź . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Gajos1918 Cześć. 🙂 Otwórz Dyskusję i opisz proszę całą sytuację, pomożemy Ci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Gajos1918 Jak co, składasz drugi raz reklamację z tytułu rękojmi i możesz określić czego oczekujesz łącznie ze zwrotem środków, nie daj się zwodzić sprzedającemu, oczywiście najlepiej otworzyć dyskusje, tam masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów