anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie opinii / komentarzy

RuinPL
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ech... Widzę, że temat był już poruszany na forum ale w tym zakresie nic się nie zmieniło... Mowa o łączonych opiniach (lub - jak kto woli - komentarzach) pod produktami na allegro.

Ja jestem z Wami praktycznie od samego początku i w moim odczuciu część zmian, które allegro wprowadza, działa na niekorzyść. Dla mnie, są to: 

1. Właśnie łączone komentarze / opinie, pod produktami.

2. Tytuły akcji (z którymi też zrobiliście coś dziwnego się nie o tym na być ten wpis)

Bo czemu ma służyć to łączenie opinii? Dlaczego jak wchodzę w opinie do danego produktu, to mam tam opinie (a nawet i zdjęcia!) innego produktu? 😭. Przecież to jest bez sensu... 

Jak wspomniałem na początku wpisu - ja jestem z Wami od początku istnienia praktycznie i jako stały klient mówię Wam, że to rozwiązanie jest gorsze, niż to które było kiedyś (mówię o opiniach wystawionych do konkretnego przedmioty od konkretnego sprzedawcy).

Mogę kluczowe pytanie: czemu trzymacie się tego modelu, mimo, że ludzie na niego narzekają? Czy to Wam się faktycznie jakiś przelicza na dochody? A może chodzi o to, że poświęciliście na wprowadzenie tego dwa lata, i teraz trochę lipa wycofać się z tego? Bo na pewno nie jest to po to aby coś ułatwić konsumentowi 🤔.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@RuinPL Cześć. 🙂 Opisana przez Ciebie sytuacja wynika z tego, że sprzedający łączą pod jednym produktem kilka swoich (różnych ofert). Nie jest to sytuacja docelowa. Wciąż pracujemy nad tym, żeby oferty były łączone poprawnie. Wyłapujemy również nieprawidłowe połączenia i je usuwamy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

RuinPL
#7 Wielbiciel#

@ko_alka dzięki za odpowiedź 😉. Tylko pytanie ile Wam się zejdzie jeszcze na tych staraniach, bo to już trwa ponad dwa lata a ja nie widzę znaczącej poprawy. Zauważyłem jedynie, że w komentarzach wyświetla się informacja dotycząca tego, u którego sprzedawcy był nabywany produkt. To jest krok w dobrym kierunku ale nadal uważam, że poprzedni system był lepszy (przynajmniej dla kupujących).

Mnie osobiście pieruńsko denerwuje ta funkcja. Czasami do tego stopnia, że rozważam zrezygnowanie z zakupów na allegro... Po tylu latach! Po tylu latach, przechodzą mi takie myśli przez głowę. To to chyba nie jest dobry omen 🤔

oznacz moderatorów